Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Isparta Ek İş İlanları

Isparta Ek İş İlanları

Isparta Ek İş İlanları

Asker ve öğrenci şehri olarak bilinen Isparta şehrimiz de ek iş ilanlarının çok fazla oldugunu söyleyebiliriz. Bilhassa ek iş ilanlarından en fazla öğrenci ve ev hanımları yararlanmaktadırlar. Evinde hem sürekli iş yapabilecek olan insanlar için ek iş veren Isparta firmaları çoğunlukla ek işleri vermeden önce kısa bilgiler vermektedirler. Birçok insanın memnuniyet le aldığı bu ek iş ilanları içinde Evde yapılabilecek kolay ek iş ilanları yer almaktadır. Ek iş ilanı veren firmalar ile ilgili olarak Ispartaya baktığımız da birden fazla fırsatın ek iş imkanının olduğunu göreceksiniz.

Isparta ilimizde ek iş ilanlarını merak edenler için daha fazla bilgi sahibi alabilmek  için, bugün size bazı ek işler hakkında detay vereceğiz. ilk olarak bahsedeceğimiz ek iş ilanları ile ilgili bilgi vermek gerekirse, evinizde oturduğunuz yerden evinizde çalışarak para kazanabilir ve Evinizde ek iş yapabilirsiniz. En fazla ev hanımlarının evinden çalışmasına ve aylık bir sabit gelir kazanmasına imkan sunan bu ek işler, birçok insanın para kazanmasına ve evlerini geçindirmek için yardımcı olmaktadır.

Isparta ek iş 2016 yılında en çok yapılan işler şu şekilde olacak

Evde boncuk hazırlama işi,
Evde bileklik hazırlama işi,
• Evde yüzük tasarlama işi,
Evde etiket işi,
• Evde pratik kutulama işi.

Isparta ek iş ilanları bu kategorilerde olacaktır bu işleri yaparak bir çok insan para kazanmaya başlayacaktır. Alt kısımda bulunan yorum kısmına bu işi yapmak istediğiniz hakkında yorum yazarak yorumun altınada Ordu da ek iş veren firmaların size ulaşabilmesi için bir e-mail adresi yazarak bu ek işlere başvuru yapmış olacaksınız. Firmalar sizlere e-posta adresiniz üzerinden kısa bir sirede ulaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ordu Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ek iş 2016, ek iş ilanları 2016 ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Meral dedi ki:

    Isparta merkezde ikamet ediyorum.ev hanımıyım.evde paketleme,etiketleme gibi işler yapabilirim.dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Ayşegül çelik dedi ki:

    Evde paketleme kutu katlama isi yapabilirim ısparta şarkikaraağacta oturuyorum ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.