Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bursa Ek İş İlanları 2015

Bursa Ek İş İlanları 2015

Bursa da Ek İş Veren Firmalar – Bursa Ek İş İlanları

İşsizligin çıg gibi büyüdügü şu günlerde işsizlik , ülkemizin büyük sorunudur.Ülkemiz malesef işsizlik rekortmenlerinden birisi olup , 2008 ve 2009 yıllarında  dünya çapında yapılan araştırmalarda sıralamaya giren Türkiye  her ne kadarda işsizlik sorunun çözsede , hala ülkemizde bir çok işsiz bulunmakta . Çoğu insanımız evlerine para getiremiyor veya getirdigi para evin giderlerine yetmiyor , çocuklarına istediklerini alamıyor. Bazı insanlarımız da çalışsa bile bu yaşam standartlarında malesef kenarı hiç para ayıramıyor ve aldıkları maaş ayı bile zor çıkartıyor.

Durum böyle olunca yaşam şartlarının bizlere çektirdiği sıkıntılar mecburen bizleri ek işyapmaya zorluyor.Özellikle ev hanımlarımızın ve öğrencilerimizin ilgi odağı olan bu ek iş ilanları hem boş zamanları değerlendirmek için , hemde iyi bir kazanç elde etmek için çok idealdir.

Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Bursa da geçimini sürdüren ama fazla para kazanamıyorum , evime katkıda bulunamıyorum diyenler , www.iskurr.gen.tr adresinde gezinerek kolaylıkla iş sahibi olabilirler.Özellikle ev hanımlarımızın ilgi odağı olan ek iş ilanları , en çok onların yüzünü güldürüyor. Adana’dada yaşayan ev hanımlarımızda artık kolaylıkla ek iş yapabilecekler ve evlerine katkıda bulunarak yaşam şartlarını birazda olsa kolaylıyacaklar. Artık Bursa da okuyan öğrencilerimizde bu ek iş ilanlarından faydalanarak ailelerine katkıda bulunabilecekler .

Peki Bursa da Yaşıyorum ama nasıl bir iş yaparım diye endişe ediyorsanız hiç endişelenmeyin www.iskurr.gen.tr adresi sizler için hazırladığımız kısa iş tanımlarını anlatarak sizi birazda olsun aydınlatmaya çalışacağız. Adana’da ikamet eden vatandaşlarımızın bulabilecekleri bir çok ek iş ilanları vardır . Bunların bazılarını alt kısımda açıkladık.

Evde Poşet Katlama İşi : Bursa da Evde poşet katlama işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız poşetleri verilen örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup katladığını poşet başına ücretinizi alırsınız. Kazancı güzel bir ek iş tir.

Evde Davetiye Katlama İşi : Bursa da Evde Davetiye Katlama işi basit olmakla kalmıyor,ayrıca katlaması yorgunluk vermiyor.Bursa da Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız davetiyeleri örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz.Ücretini ise firmayla anlaşıp davetiye katlama başına alıyorsunuz.

Evde Etitek Takma İşi : Bursa da Evde Etiket Takma işi oldukça basittir. Ayrıca etiket takarket hiç bir yorgunluk hissi duymazsınız.Bursa da eve etiker katlama işi firmalardan alacağınız örnek etiketlerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşıp etiketleme başına alırsınız.

Evde Boncuk Dizme İşi : Bursa da Evde Boncuk İşi yapımı oldukça basittir ve yorgunluk vermez . Bursa da eve boncuk dizme işi veren firmalar dan alacağınız örnek boncuklarla hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup fiyatını dizdiğiniz boncuk başına alırsınız.

Evde Mandal Süsleme İşi : Bursa’da Evde Mandal İşi oldukça basittir . Eve Boncuk dizme işi veren firmalardan alacağınız bon ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.

Yemek : Bursa da Evde yemek işi yaparak etraftaki restorantlara satabilir yada bir restorantla anlaşıpta devamlı kendi yemeklerinizi sunabilirsiniz. Özellikle yemek yapmak ev hanımlarımı için olmazla olmazlarıdır. Ücretisi ise Yaptığınız yemeğe göre ve yemek başına alırsınız.

Evde Anahtarlık işi : Bursa da evde anahtarlık işini bir hobiymiş gibi yaparak komşularınıza , arkadaşlarınıza , hatta bir dükkana satabilirsiniz. Çeşitli boncuklarla ve malzemelerle güzel tasarımlı anahtırlıklar yapmak mümkündür.

Evde Çorap İşi : Bursa da Evde Çorap işi oldukça kolay ve sadece el becerisi gerektirir. Çorapları gerekli boncuklarla ve malzemelerle süsleyerek göz alıcı çoraplar yapabilirsiniz.Bursa da eve çorap işi veren firmalardan alacağınız çorap örnekleriyle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise süsleyeceğiniz çoraba ve adetine göre değişecektir.

Evde Dantel İşi :Bursa da evde dantel işi oldukça kolaydır. Zaten ev hanımlarımız bu konuda becerikli oldukları gibi rahatlıkla yapabilcekleri bir iştir . Bursa da eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnekler ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca kendiniz yapacağınız dantelleri arkadaşlarınıza , komşularınıza ve dükkanlara satarak ta kazanç elde edebilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız santeline göre ve adetine göre değişir. Firmayla anlaşmanıza bağlıdır.

Evde Fiyonk İşi :Bursa da evde fiyonk işi oldukça basittir. Ev hanımlarımız bu tarz ek iş ilanlarından oldukça ilgi görmüşlerdir. Bursa da eve fiyonk işi veren firmalardan alacağınız örnek fiyonkla hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız fiyonk sayısına göre değişmektedir.

Evde Kalem Montajı İşi : Bursa da evde kalem montajı işi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Ev hanımlarımız olmak üzere tüm herkez bu kalem montajı işini yapabilir. Bursa da eve kalem montajı veren firmalardan alacağınız montaj örneği ile hemen işe koyulabilirsiniz. Alacağınız ücret ise montaj ettiğiniz kalem adetine göre değişecektir.

Evde Tesbih İşi : Bursa da evde tesbih işi çok kolay olmakla kalmıyor ve yorgunluk vermeyen bir ek iş ilanıdır.Size gelecek olan boncukları istenilen bir şekilde dizerek tesbih haline getirilir. Bursa da eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız tesbihe göre değişir.

Evde Nikah Şekeri İşi : Bursa da evde nikah şekeri işi çok kazançlı bir iştir.Size yorgunluk vermez ve çok basittir. Bursa da eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız nikah şekeri örneği ile hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız nikah şekeri adetine göre değişir.

Evde Ütü İşi : Bursa da evde ütü işi ev hanımlarımızın oldukç ilgisini çekmektedir. Ev hanımlarımızın her zaman yaptıkları bir işte para kazanmak bu kadar kolay . Eve ütü işi veren firmalarla anlaşıp hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise Ütü yaptığınız tekstil ürünü başına alırsınız.

Evde İplik Temizleme İşi : Bursa da evde iplik temizlerek para kazanmak itemezmisiniz ? Ev hanımlarımızın büyük ilgi odağı olan iplik temizleme işi kazançlı bir iştir . Evinizde rahat ortamda iplik temizleyerek para kazanın . Eve iplik temizleme işi veren tekstil firmalarıyla anlaşarak hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise temizlediğiniz iplik başına alırsınız.

Evde Gelin Buketi İşi : Bursa da evde gelin buketi işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Genç hanımlarımızın büyük ilgisini çeken buket işinin getirdiği parada sizi memnun bırakacaktır. Bursa da eve gelin buketi işi veren firmalardan alacağınız örnek buketle hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise yaptığınız buket başına alırsınız.

Evde Pasta İşi Bursa da evde pasta işi her ev hanımının ilgisini çeken bir iştir. Ev hanımlarının normal günlük hayatındada yaptıkları pastaları yaparak para kazanmaları bu kadar kolaydır. Bursa da eve pasta işi veren firmalardan aldığınız siparişlere göre pastaları yaparak işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise yaptığınız pasta başına olacaktır. Dilerseniz evinizde yaptığınız pastaları bir pastane ile anlaşarak orayada satabilirsiniz.

Evde Dikiş Nakış İşi : Bursa da evde dikiş nakış işi tüm hanımlar için oldukça kolay gelen bir iştir.Ev hanımlarımızın normalde hobi gibi yaptıkları işten para kazanmaları çok kolaydır.Bursa da eve dikiş nakış işi veren firmalardan alacağınız örneklerle hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.Ücreti ise yaptığınız işin zorluğuna göre değişir.

Evde Çeviri İşi : Bursa da evde çeviri işi özellikle yabancı dil bilen vatandaşlarımız için oldukça kolaydır. Evinizde çeviri yaparak para kazanın.

Evde Takı İşi : Bursa da evde takı işi oldukça kolaydır. Ev hanımlarımızın ilgisini çeken takı işinin getiriside çok karlıdır. Evlerinde boş zamanı olan hanımlarımız habiymiş gibi takı işi yaparak para kazanabilirler. Bursa da eve takı işi veren firmalardan alacağınız örnek takı ile hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise Yapacağınız takıya göre değişir ve adetine göre değişir.

Evde Kına Paketleme işi : Bursa da evde kına paketleme işi oldukça kolay ve hiç bir yorgunluk vermeyen bir ek iş tir.Özellikle ev hanımlarımızın en çok ilgisini çeken ek iş ilanlarından birisidir aslında . Bursa da eve kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen işe başyalabilir ve para kazanabilirsiniz.Ücreti ise paketlediğiniz kına başına alırsınız.

Evde Saç Tokası İşi : Bursa da evde saç tokası işi kolay olmakla kalmıyor , kazancıda çok güzel bir iştir.Bursa da eve toka işi veren firmalardan alacağınız örnek tokayla hemen başlayabilirsiniz.Ücreti ise oldukça iyidir.

Evde Sabun Yapımı İşi : Bursa da evde sabun işi çok kolaydır. Sadece size verilecek olan sabunları küçük kalıplara keserek eritiyorsunuz sonra ile bu eritilmiş sabunu kalıpların içine döküyor ve kalıplı sabun elde etmiş oluyorsunuz. Bursa da eve sabun işi veren firmalarından almış olduğunuz örnek sabun ile ve malzemelerle başlayabilirsiniz.

EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Yukarıda vermiş olduğumuz ek iş ilanlarından dikkatinizi çeken olduysa , Bursa da ek iş veren firmalardan alacağınız örnekle ve gerekli malzemelerle ,yapacağınız iş tanımına göre hemen başlayabilirsiniz. Her örnek yapacağınız işe göre gelir.

Ödeme Şekli : Yapacağınız her ek iş ilanında ücret birimi değişecektir. Yapacağınız işe göre gelen iş genellikle paketlenmiş halde gelir ve ödeme biçimi yapacağınız işe göre değişecektir. Paranızı iş bitiminde ve tesliminde elinize gelir. Hiç bekleme Yapmazsınız. Ayrıca unutmayın bu tarz ek iş yaparken hiç bir ücret ödemezsiniz . Yani hiç sermaye harcamadan para kazanırsınız. İşten kazanacağınız ücret için pazarlık yapabilirsiniz. İşinizi beyendirirseniz ,devamlı aynı firmadan para kazanabilirsiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Davetiye  katlama işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Gülcan kucuk dedi ki:

  Evde her türlü iş itina ile yapılır gulcan_faruk@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz

 2. KEZBAN CANIK dedi ki:

  Merhaba,
  Evde Etiket Takma İşi Yapmak İstiyorum.
  Ekibimle yapacağım Acil Dönüş Bekliyorum

 3. şerife dedi ki:

  merhaba evde davetiye katlama , kına paketle , tesbih , iplik temizleme , mandal , kalem montajı şeker paketleme işi gibi işler arıyorum acıl dönüş yaparsanız sevinirim gulumsu_eva@hotmail.com

 4. İlgilenirseniz sevinirim…

 5. Duygu Çetin dedi ki:

  Evde her işi yapabilirim lütfen ulaşınnn

 6. Elif Sahin dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum. El becerim var. Dönüs yaparsanız sevinirim

 7. duygu dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum davetiye isi nikah seker isi olabilir

 8. Gülsüm Çamurtaşı dedi ki:

  Bursa Demirtaş oturuyorum Nikah Şekeri kalem montajı ve kına paketleme bebek şekeri yapabilirim

 9. Gizem Özkan dedi ki:

  Bursada annemle evde iş yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız seviniriz.

 10. Sibel dedi ki:

  Evde her turlu isi yapabirim..ekipde kurabilirim. Bursa 100.yil ( poset katlama, etiket takma, mandal isi, corap susleme, kına poset isi, davetiye katlama, yemek isi ) sybel11@hotmail.com

 11. Seval dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var evde is yapabilirim

 12. ayşen turhan dedi ki:

  evde poşet katlama davetiye katlama ve tesbih işi yapmak istiyorum bursada yaşıyorum acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 13. ilayda dedi ki:

  Her turlu is olur acill evde is

 14. Nejla dedi ki:

  Evde kücük atölyem var acil iş bulmam lazım bana yardimci olursanız sevinirim

 15. Nejla dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum

 16. Sümeyye şener dedi ki:

  Bursa/osmangazide oturuyorum. Poşet katlama davetiye katlama nikah şekeri yapma işlerini yapabilirim

 17. SALİHA YILMAZ dedi ki:

  Bursa ve çevresine toplantılarınız için akdeniz ve güneydogu yöresel yemekleri (mumbar karın dolma, patlıcan biberdolma ve sarma, mantı, börek, yöresel çorbalar, tatlı tuzlu pasta kurabiye ve sıcak-soguk mezeler, salatlar hazırlamaktayım. BURSA

 18. Derya zafer dedi ki:

  Osmangazi demirtasta oturuyoruz iki kisiyiz evde is yapmak istiyoruz her turlu is yapabliriz

 19. macide Türkmen dedi ki:

  Bursa inegöl oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olun

 20. Müjgan akar dedi ki:

  Evde ek iş ariyorum

 21. müge deva dedi ki:

  Bursa osmangazi bölgesinde oturmaktayım.

 22. Hatice Ceyhan dedi ki:

  Merhaba ben Hatice Ceyhan Bursa’da oturmaktayım. Sizi tercih etmemin sebebi aile bütçesine katkıda bulunmak. Elimi bu tarz işlere yatkın bulmaktayım. İnanıyorum ki sizi mahcup etmeyeceğime heyecanla cevabınızı bekliyorum…

 23. Omur dedi ki:

  Bursa yıldırım vişne CAD oturuyorum ewden yapabilecek her işi yapabilirim

 24. oğuz dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme montaj vb. İşler itina ile yapılır bursa mudanya

 25. arzu çapar dedi ki:

  evde poşetleme, katlama, boncuk dizme, kutu katlama gibi işler yapabilirim bursa nilüferde oturuyorum

 26. aysun korkmaz dedi ki:

  Bursa mustafakemalpasa

  1. aysun korkmaz dedi ki:

   Evde iş yapmak istiyorum

 27. Emir Turgut dedi ki:

  Osmangazide ikamet ediyorum.evde yapacağımız ek iş imkanı arıyoruz

 28. emine dedi ki:

  bursada yaşıyorum evimde iş yapmak istiyorum lütven arayın ihtiyacım var

 29. Yasemin dedi ki:

  evde çok açil ek iş yapmak istiyorum.bursada oturuyorum

 30. Sinem dedi ki:

  Merhaba evde dört kişilik ekibimizle iş yapmak istiyoruz pratik ve el becerisi olan insanlarız

 31. Tülay Turfan dedi ki:

  merhaba. Ben bursa\osmangazi de oturuyorum. evde iş yapmak istiyorum. boncuk dizme. davetiye katlama gibi işler yapabilirim. en kısa zamanda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 32. Yagmur dedi ki:

  Eve is istiyorum lutfen donus yapin nikah seker,gelin buketi ve katlama gibi bi cok is yaptim demirtasa yeni tasindigim icin bursa disindaydim aldigim yerlerden alamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

 33. Yagmur dedi ki:

  Eve is istiyorum

 34. sema dedi ki:

  Merhaba ben Niluferde oturuyorum evde davetiye katlama,kina paketleme,poset katlama,etiket takma ,nikah sekeri isleriní itinayla yaparim yardimci olursaniz sevinirim

 35. Sibel Yüksel dedi ki:

  Bursa, osmangazi, Muradiye Evde her türlü iş yapabilirim. Acil.

  1. mihriban dedi ki:

   Sibel hanim muradiye de oturuyorum bende evlere iş verilir itibat

   1. Sinem dedi ki:

    Mihriban hanim bende muradiyede oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Beni arayabilirsiniz.

 36. Ozlem dedi ki:

  Yukarıda sıralı olan işlerden herhangi biri veya birkaçı olur ekip olarak da iş alabiliriz elimiz alışıktir daha öncede evde calistik

 37. orhan mutlu dedi ki:

  Bursa kucukbaliklida oturuyorum ek is ariyorum acil

 38. medine dedi ki:

  Bursada oturuyorumm eve ek is istiyorum el becerim vardr herturlu is yaparim lutfen yardimci olun

 39. medine dedi ki:

  lutfen cok ihtiyacim var

 40. ahmed ve inci dedi ki:

  eşim ile birlikte çalışmayı düşünüyoruz.her türlü evde yapılabilecek işi yapabiliriz.iyi çalışmalar.

 41. Serap dedi ki:

  Bursa nilüfer özlüce de evlere Püskül bağlama ve katlama işi verilir.Ciddi ilgilenenler arasın lütfen 0542 557 42 51

  1. nurdan ulus dedi ki:

   bursa yildirimda oturmaktayim.isinizke ilgileniyorum bilgi verirseniz mutlu olurum 05066725554

  2. Heidi dedi ki:

   Merhaba. Su an püskül işi var mı? Görükleye iş veriyor musunuz?

 42. merve dedi ki:

  Ben bursa Yeşil de oturuyorum evde is yapmak istiyorum

 43. kadir dedi ki:

  HER TURLU İSİ YAPİLİR ACİLEN GERİ DONERSİNİZ İNSALLAH

 44. Gamze avan dedi ki:

  Bursa gamzeyesil92@hotmail.com
  Bahsedilen işleri evde yapmak istiyorum.

 45. rabia oktay dedi ki:

  bahsettiğiniz işlerin pek çoğunu yapabilirim bursa/nilüfer çalı mahallesinde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim mail adresim: rabiaokty@hotmail.com

 46. Yahya dedi ki:

  Eşim için evde yapabileceği işler arıyoruz
  Ulaşım ve taşıma imkanımız var

 47. Aslı Bulut dedi ki:

  Bursa-Yıldırım’da oturuyorum, öğrenci olduğum için boş zamanlarımda evde iş yaparak kendime az da olsa ek gelir sağlamak niyetindeyim. İlgilenirseniz sevinirim.. İletişim için; aslbulutbursaspor1963@hotmail.com

 48. Berrin dedi ki:

  Bursa osmangazide yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 49. Meltem dedi ki:

  Bursa demirtasta oturuyorum hamileyim calisamadigim icin evde is yapmak istiyorun

 50. Gizem dedi ki:

  Acil iş için bekliyorum, teşekkürler

 51. Nermin dedi ki:

  Merhaba evde poşet katlama veya etiket işi yapabilirim konu ile dönüşünü rica ederim

 52. Semra dedi ki:

  Evde ek gelir elde etmek istiyorum acil olarak ek ise ihtiyacım var dönüş sağlarsanız tesekkurler

 53. Ayşe günes dedi ki:

  Evde poşet katlama işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa/osmangazide ikamet ediyorum

 54. Yüsra dedi ki:

  Slm Bursa yunuselinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum daha öncede eşarp dikim işiyle uğraşmıştım verilen işi titizlikle yapacağımdan emin olabilirsiniz.ilgilenenler şimdiden tşkler

 55. kadir özkaranfil dedi ki:

  merhaba evde davetiye katlama , kına paketle , tesbih , iplik temizleme , mandal , kalem montajı şeker paketleme işi gibi işler arıyorum acıl dönüş yaparsanız sevinirim
  0537 817 95 46

  Bursa/Osmangazi

 56. Onur dedi ki:

  Eşimle birlikte evde ek iş yapmak istiyoruz.

  onurkasapbasi@gmail.com

 57. gülten dedi ki:

  Bursa emek te oturuyorum eve iş almak istiyorum acil ilgilenirseniz sevinirim

 58. nalan ibiş dedi ki:

  bursa nilüfer esentepe mahallesinde oturuyorum.kızım ve ben evde ek iş yapmak istiyoruz.dönüş yaparsanız çok sevinirim

 59. leyla dedi ki:

  evde iş yapmak için acil dönersenizsevinirim davetiye v.s

 60. Mustafa Dündar dedi ki:

  Bursa/NİLUFER karaman mahallesinde oturuyorum evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz acil ihtiyacımız var

 61. serkan dursun dedi ki:

  ütü ve paketleme işi yapılır ekibimiz vardır işleriniz gününde teslim edilir

 62. figen çavuş dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var dönermisiniz lütfen

 63. hasibe altın dedi ki:

  Benimde evde bos vaktim cok vereceginiz el islerine ihtiyacim var mudanyada oturuyorum gerekirse kendim alip teslim edebilirim bana ulasirsaniz veya telefonunuzu yazarsaniz sizlere ulasabilirim

 64. sevgin dedi ki:

  davetiye katlama, mandal isi, poset katlama, kalem montaji, boncuk dizme vb. isler yapabilirim ilginiz icin tsk.

 65. Necmi dedi ki:

  Evde her turlu ek is seri bir sekilde teslim edilir.

 66. özlem dedi ki:

  dikiş boncuk işleme kalem mandal davetiye katlama yapabilirim 5 kişilik grubumda var bursa yıldırım gökdere civarındayım

 67. Sema dedi ki:

  Bursa osmangazi

 68. MESUT dedi ki:

  MERHABA 6 KİŞİLİK BİR AİLEYİZ. HER TÜRLÜ EK İŞ YAPABİLİRİZ. EN İYİ ŞEKİLDE TESLİM EDERİZ. BURSA – GEÇİT MAH. İKAMET ETMEKTEYİZ. 0553 641 05 20

 69. Necla dedi ki:

  Acil iş ariyorum bursa\gemlik te oturuyorum

 70. Ela Nur dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum.

 71. aylin cengiz dedi ki:

  Bursa – NİLÜFER bölgesinde oturuyorum.
  evde yapacağım ek iş arıyorum.
  acil.

 72. Fatih sevinc dedi ki:

  Bursa osmangazi hertürlü ev işi yapilir

 73. banu sediroglu dedi ki:

  Osmangazi de oturuyorum evde annemle birlikte ek iş yapmak istiyoruz daha önceden hediyelik porselen kutularına kadife kaplamak gibi işlerde tecrübesiz var. Eğer bana ulaşmak isterseniz banu.sediroglu92@hotmail. Com mail adresim.iyi günler…

 74. Şeyma dedi ki:

  Bursa yıldırımda yaşıyorum 20 kişilik iş gırubum var. Acil evde ek iş arıyorum. Symygz1314@gmail.com.

 75. Eda dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Değerlendirmek isteyen firmaların geri dönüş Mail’lerini bekliyorum.

 76. Sevim dedi ki:

  Merhaba, Davetiye katlama , boncuk dizme , kına paketleme , tesbih dizme işlerine talibim .Mudanyada oturuyorum ve ev ortamım uygun.Daha önce benzer işler yapmıştım, tecrübem var.Mail adresim; bbeerreenn@windowslive.com

 77. Fatma dedi ki:

  Mustafakemalpaşa da yaşıyorum

 78. Ömür dedi ki:

  Bursa namazgahta oturuyorum her türlü ev işi olur özellikle davetiye katlama işi,nikah şekeri yapma işi önceliğim dönüş yapmanızı bekliyorum.

 79. Oya dedi ki:

  Bursa güzelyalıda oturuyorum evde ek iş olarak kağıt kaplama işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 80. Sevda Öztürk dedi ki:

  Nilufer/gorukle davetiye katlama isi olabilir

 81. Elif Güleç dedi ki:

  Evde her turlu iş yapabilirim. El islerine yatkinligim vardir. Keçe ve kurdele isleri yaptim.Yıldırım’da oturuyorum.

 82. berrin dedi ki:

  Evde ise ihtiyacim var ekibimde acil donus yaparsaniz sevinirim hangi is olursa olsun farketmez

 83. berrin dedi ki:

  Soganlida oturuyorum bursa

 84. Adlı karataş dedi ki:

  Evde en iş yapmak istiyorum ilgilenenlere duyrulur

 85. Aslı karataş dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 86. Sibel dedi ki:

  Merhaba bursa Yıldırım’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum teşekkürler.

 87. Fatma Aytaf dedi ki:

  Bursa Nilüfer’de oturmaktayım evde her türlü iş yapabilirim

 88. Fatma Aytaf dedi ki:

  Bursa Nilüfer’de oturmaktayım evde her türlü iş yapabilirim fatmaaytaf@hotmail.com

 89. fatma - saliha dedi ki:

  Merhaba Bursa osmangazi de oturuyoruz evde ve annemle beraber yapabilecegimiz ek işler araştırıyoruz davetiye katlama-etiket takma-iplik temizleme-boncuk dizme-kalem montaji vb.isleri itina ile yapmaya çalışırız. İşverenlerin ilgilenmesini rica ederiz.

 90. SEVGİ dedi ki:

  BENDE EVDE EK İŞ İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 91. elif uğurlu dedi ki:

  Nikah şekeri dawetye ktlma poset we ktu kplma ypblrm

 92. Halime dedi ki:

  Poşet katlama etiket takma teşbih dizme davetiye kaplama işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Bursada yaşiyorum

 93. nurcan dedi ki:

  evde kucuk bebegım var dısarda calısamadıgım ıcın evde acıl ıs arıyorum bursada yasaıyorum

 94. gizem dedi ki:

  Bursa yildirimda oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum gizem92gezer@gmail.com

 95. Gülnaz dedi ki:

  Merhaba yenibağlardayım oturuyorum.evde ek iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 96. Elif arıkan dedi ki:

  Bursa esenevler acil iş arıyorum

 97. ozlem dedi ki:

  grup halinde yukardaki islerden yapabiliruz iletisime gecerseniz sevinirim dikkaldirim. bursa

 98. Kübra dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen dönerseniz sevinirim

 99. serap dedi ki:

  Evde yapabilecegim is aramaktayim

 100. simel rodoplu dedi ki:

  Evde is yapabilirim. Donerseniz sevinirim.

 101. nurcan dedi ki:

  ütü paket mandal. Montaj poşet katlama işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim Teşekkürler bursa osmangazi

 102. sevda dedi ki:

  Evde kına işi yapmak istiyorum bursada oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim
  elimden her iş gelir

 103. betül dedi ki:

  bursa yıldırım

 104. sevda dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum

 105. sevda dedi ki:

  bursa yıldırım

  1. Gözde dedi ki:

   Bursa osmangazi evden çalışmak istiyorum hirsli duzenliyim zamanında teslim yapabilirim acilll issss aykut_atess@hotmail.com

 106. İsmail yazıcı dedi ki:

  Ütü paket atölyemize iş aramaktayiz güvenilir ekibimizle işinizi zamanında teslim edelim. İrt: 531 819 42 64

 107. gül dedi ki:

  Bursa millet mah.oturuyorum eve annemle iş arıyoruz

 108. dilek dedi ki:

  kına paket saç toka kalem montaj davetiye ve mandal süsleme işini yapabilirim bursa osmangazi de oturuyorum dönerseniz sevinirim

 109. Yasemin dedi ki:

  Bursa yıldırımda ikamet ediyorum.fiyonk,saç tokası, davetiye katlama,nikah şekeri ve kına paketleme işlerinden herhangi birini yapmak istiyorum.benzer işleri daha önce yaptım dönüş yaparsanız sevinirim.

 110. Metin dedi ki:

  Bursa Karapınarda oturuyorum evde 1 düz 1 ovarlok var her işte ustayim

 111. Metin dedi ki:

  Havlu perde önlük vs dikebilirim sürekliligi olan iş istiyorum acil dönün

 112. Halime dedi ki:

  Bursa osmangazi basaranda oturuyorum evde her turlu isi yapabilirim

 113. Pınar dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum bursa demirtaş da oturuyorum her işi yapabilirim dantel hariç herşey

 114. Nurdan altındal dedi ki:

  İşe cok ihtiyacim var dönerseniz sevinirim bursa Osmangazi oturuyorum acil evde işe ihtiyacım var

 115. Pınar Filiz dedi ki:

  Bursa yıldırım evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin…

 116. ESRA YILMAZ dedi ki:

  Ek iş istiyorum paketleme olabilir nikah şekeri kına paketleme sabun paketleme işleri olabilir nilüfer/bursa

 117. Büşra KIRAN dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

 118. arzu otan dedi ki:

  ek iş yapabilirim kina paketleme kalem montaj toka yapimi gb

 119. Gul dedi ki:

  Bursa yenibaglarda oturuyorum acil isecok ihtiyacim var lutfen yardimci olun..

 120. neslihan dedi ki:

  Bursa osmangazide her işi yaparim el becerim yůksek tşkrlr

 121. Hatice dedi ki:

  Yıldırımda oturuyorum poşet katlayabilirim etiket takabilirim davetiye katlayabilirim.

 122. Leyla dedi ki:

  Evde her turlu is yapabilirim geri donerseniz sevinirim

 123. Gökhan Ayhan dedi ki:

  Merhaba evde ek is arıyorum Bursa yıldırım da oturuyorum aracın vardır kendim gelip alabilirim .

 124. Dilek dedi ki:

  Bursa Yıldırım da ikamet ediyorum. Ek işe ihtiyacım var,dönerseniz sevinirim

 125. Emine dedi ki:

  Evde hertürlü is yapabilirim.ayrıca iyi derece fransızca biliyorum Tercumede yapabilirim..

 126. Zeynep Arabacı dedi ki:

  Bursa Osmangazi’de oturuyorum. Poşet katlama, davetiye katlama vs. işler yapabilirim. Dönerseniz sevinirim

 127. mehmet ali dedi ki:

  bursada iş arıyorum

 128. furkan dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacim var sabun işi gibi yada paketleme işleri gibi iş yapabilirim yıldırım bursa 0535 825 43 58

 129. halime dedi ki:

  Davetiye veya poşet katlama işi yapabilirim bursa nilüfer gorukle de ikamet ediyorum kolay gelsin…

 130. Merve dedi ki:

  Davetiye katlama,poşet katlama,etiket takma Vs gibi isler yapabilirm osmangazi emek de oturuyorum

 131. Sedef tekin dedi ki:

  Bursa osmangazi

 132. emine dedi ki:

  mrhaba evde yapabileceğim geliri iyi olan herhangi bir iş istiyorum ekip kurabilirim bursa orhangazide oturuyorum en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim teşekkürler

 133. Reyhan Ergen dedi ki:

  Bursa’da ikamet ediyorum.10 kişilik bir grubum var. Evde yapabileceğimiz herhangi bir iş arıyoruz. İşleri heykelden teslim alıp yine ordan teslim edebilirim.

 134. esma yanık dedi ki:

  komşun için ek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim inegölde ikamet etmekte

 135. pınar dedi ki:

  Bursada ikamet ediyorum demirtasta Evden poset katlama davetiye katlama ve etiket takma işleri ariyorum acilen ilgilenmenizi istiyorum

 136. Gozde dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum davetiye kna nikah sekeri poset katlama etiket takma vb.isler yapabilirim

 137. Nefise DÖNMEZ dedi ki:

  Bursa Osmangazi’de oturuyorum. Yemek ve boncuk işleme hariç evde yapabileceğim is arıyorum.

 138. Seher dedi ki:

  Bursa Nilüfer evde ek iş yapmak istiyorum

 139. Zübeyde dedi ki:

  El becerim var dantel de biliyorum gerçekten ek ise çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın bursa hasanaga

 140. Ümit dedi ki:

  Eşimle birlikte evde yapabileceğimiz boncuk işi hariç iş arıyoruz ayrıca eşimin eli yemek te çok marifetlidir

 141. umran ildir dedi ki:

  Bende evde is yapmak istiyorum poset ve nikah kina davetiye katlamalari yada boncuk isi olabir

 142. sena dedi ki:

  bursa osmangazi de oturuyorum evde her türlü işi yapabilirim

 143. gülsüm dedi ki:

  Bursa Yenişehir de oturuyorum evde iş istiyorum

 144. elif çevik dedi ki:

  ek iş yapmak istiyorum acil dönüş bekliyorum

 145. Cansu dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 146. emine dedi ki:

  Orhangazi de oturuyom çok çok acil işe ihtiyacım dışarda çalışmam mümkün değil bu yüzden evde geliri iyi olan herhangi bi iş istiyorum nolur yardımcı olun teşekkür ederim şimdiden

 147. Nesibe dedi ki:

  Evde her türlü işi yaparım 21 yaşındayım. Sayı olarak kalabalığız. Bursa yıldırımda oturuyorum . Geri dönüşünüzu bekliyorum .

 148. nergiz dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyoruz 15 kişilik bir grubumuz var acilen işe ihtiyacimiz var bize yardımcı olursanız sevinirim

  1. mihriban dedi ki:

   Nergis hanim hangi semttesiniz

 149. Ebru dedi ki:

  Bursa osmangazi demirtaş ta oturuyorum ise ihtiyacım var poşet davetiye katlama kalem montaji etiket takma iptemizleme gibi işler yapabilirim lütfen yardımcı olun

 150. pınar dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazide oturuyorum eve ek isi ariyorum yardimci olursaniz sevinirim tsk

 151. merve dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum lütfen ilgilenin

 152. merve dedi ki:

  evde düz ve ovarlok makinemde var lütfen cevap yazın

 153. Dilek & Embiye dedi ki:

  Mrb.her çeşit işi yapabiliriz.Ekip kurabiliriz.Temiz titiz ve devamlı çalışmak istiyoruz.bursa Osmangazide oturuyoruz.Demirtaş mevkii. ÇOK ACİL DÖNÜŞ İSTİYORUZ.KOLAY Gelsin

 154. Seyhan dedi ki:

  Gerçekten çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. nejla dedi ki:

   reçme yada overlok biliyprsanız size yardımcı olmak isterim.

 155. saliha dedi ki:

  Bursa Demirtaş ta yaşıyorum evde davetiye katlama , kına paketleme ,poşet katlama , iplik temizleme , mandal süsleme , kalem montajı şeker paketleme işi gibi işler yapabilirim işe ihtiyacım var.

 156. canan dedi ki:

  Davetiye etiket poşet katlama yapabilirim Osman gazi bursa

 157. emine pinar dedi ki:

  Heykelde oturuyorum iki kisiyiz her isi itina ile yapariz burhanemine224@outlook.com

 158. NEFİZE dedi ki:

  merhaba bursa yıldırımda oturuyorum poşet katlama, davetiye katlama ve etiket takma işilerini hızlı ve temiz yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

 159. Tuğba dedi ki:

  Bursa inegölde yaşıyorum öğrenciym. Masraflrmı çıkrmak için bu işi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

 160. Kadriyre dedi ki:

  Bursa osmangazi akpınarda oturmaktayım davetiye katlama boncuk dizme nikah sekeri poset katlama mandal süsleme yapılır ayrıca 5 kişilik bi grubum var hızlı ve seri ve temiz iş çıkartılır

 161. leyla dedi ki:

  Merhaba ben bursa Osmangazi Demirtaş ta oturuyorum evde dikiş işi yapmak istiyorum düz overlok makinam var evlere fason dikim işi veren firmaların aramalarını bekliyorum

 162. Enise dedi ki:

  Bursa osmangazi cekirgede oturuyorum evde her isi yapabilirim ozellikle poset katlama kina posetleme etiket takma boncuk isi ve benzer isler is veren firmalarin ulasmasini bekliyorum.

 163. Yüksel dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırımda oturuyorum. evde her işi yapabilirim. en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

 164. Gülsüm dedi ki:

  mses83@mynet.com

  Evde iş yapmak istiyorum. El becerim iyi. Dönüs yaparsanız sevinirim

 165. Emine AYDIN dedi ki:

  Bursa/Yıldırım da ikamet ediyorum. Her türlü iş itina ile yapılır.Temiz ve düzenli iş yapmayı severim.poşet katlama, davetiye katlama, kına paketleme, etilket takma, nikah şekeri paketleme yapabilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 166. Sevcan dedi ki:

  Bursa Yenişehir de ikamet ediyorum nikah şekeri,davetiye katlama,etiket takma,kına paketleme,boncuk dizme,poşet katlama işlerini itina ile yaparız.

 167. yeliz dedi ki:

  Bursada oturuyorum dantel dikiş hariç her işi yaparım acil geri donerseniz çok sevinirim

 168. semiha dedi ki:

  Evde is gapabilirim universite mezunuyum matematik soru cozumleride yapilir

 169. Seda dedi ki:

  İyi gunler evde dantel igne oyasi boncuk isi herturlu is yapilir yenisehirde ikamet ediyorum yol sorun olmaz grubum vardir

 170. Esra dedi ki:

  Mrhb bursa osmangazide oturuyorum evde her işi yapabilirim acil dönerseniz sevinirim esra aygün a.t.t_esra@hotmail.com

 171. Gülşah dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum. Bi kaç kişiyle Grubumuz var ek. İş istiyorum.

 172. sevil filizdag dedi ki:

  Bursa osmangazi de yaşıyorum ek ise ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim

 173. mehtap ergun dedi ki:

  Yıldırım arabayataginda oturuyorum evde is yapmak istiyorum kina paket temizleme isleri olabilir

 174. Kadriye dedi ki:

  Kadriye
  Bursa karacabeyde oturuyorum evde yapilabilecek iş istiyorum eşimle beraber ek iş olarak değil çalişmak için

 175. Büşra dedi ki:

  Davetiye katlama, kına paketleme ve gelin buketi işlerini ek iş olarak yapabilirim osmangazi bursa by_27t@hotmail.com ilgilenirseniz sevinirim

 176. Büşra dedi ki:

  Evde sabun işi de yapabilirim

 177. Gülten dedi ki:

  Bursa merkezde oturuyorum ek is yapmak istiyorum

 178. Seval dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum, evde iş yapmak istiyorum, konuyla ilgili olumlu dönüşlerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim

 179. Elif dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum sürekli evdeyim etiket işi yapmak istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

 180. Nimet Demirel dedi ki:

  Davetiye katlama, kına paketleme ve gelin buketi işleri vb. işler yapmak istiyorum….

 181. sedef dedi ki:

  Evde calısmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 182. hasan-sinem dedi ki:

  merhaba bursa nilüfer de eşim için evde ek iş yapmak istiyor etiket işi, poşet katlama ve bunlar gibi tüm işlere yapabiliriz el becerisi iyidir

 183. Serap dedi ki:

  Bursa yildirimda oturuyorum poşet katlama ve etiket takma işi yapmak istiyorum donus saglayabilirsiniz

 184. busra dedi ki:

  Bursada oturuyorum

 185. ebru dedi ki:

  Bahsettiğiniz işlerin çoğunu yapabilirim el becerim çok iyidir

 186. Seyhan Çakmak dedi ki:

  El becerim iyidir evde ek iş veren firmalar seri ve disiplinli çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim.

 187. sevinç yiyen /Bursa - osmangazi dedi ki:

  Davetiye katlama, poşet katlama ve kalem montejı ve yemek işi yapabilirim

 188. Sibel dedi ki:

  Bursa nilüfer de oturuyorum.Evde ek is yapmak istiyorum.Geri dönüş sağlanırsa sevinirim.

 189. Selma dedi ki:

  Bursa nilufer yuzuncuyilda oturuyorum.evden is yapmak istiyorum.

 190. Ayse altunok dedi ki:

  Bursa yildirimda oturuyorum ber turlu ise elim yatkindir

 191. Heidi dedi ki:

  Bursa Nilüfer Görüklede oturuyorum. Her türlü evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme, katlama, montaj, tesbih… Çalışmıyorum, çok boş zamanım var. Dönerseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

 192. Eren dedi ki:

  Selam yıldırım yiğitler mahallesinde oturuyorum el örgüsü (çocuk ve bebek hırka,yelek,süeter,patik,lif,şal,yazma tığ oya) yaparım….birde ücret hariç elektrik faturasınının bir miktarı ödenirse dikiş makinasında her türlü dikiş işide yapılır malum dikiş makinaları elektriği fazla tüketiyor…eşimin telefonundan ulaşabilirsiniz..

 193. Eren dedi ki:

  Selam yıldırım yiğitler mahallesinde oturuyorum el örgüsü (çocuk ve bebek hırka,yelek,süeter,patik,lif,şal,yazma tığ oya) yaparım….birde ücret hariç elektrik faturasınının bir miktarı ödenirse dikiş makinasında her türlü dikiş işide yapılır malum dikiş makinaları elektriği fazla tüketiyor…eşimin telefon ve email.inden ulaşabilirsiniz….erenfbs@hotmail.com

 194. gamze dedi ki:

  evde yapılacak iş arıyorum

 195. Müge dedi ki:

  Bursa nilüferde oturuyorum acil iş bekliyorum her türlü el işini hızlı yapar yetiştiririm

 196. Özge dedi ki:

  Her türlü el işini yapabilirim acil işe ihtiyacım var bursa nilüferde oturuyorum

 197. Kadir Gündoğdu dedi ki:

  Bursa Gürsu da ikamet ediyorum.
  Ek iş itina ve zamanında teslimatı yapılır.
  Acil dönüş rica ediyorum.

 198. Arzu dedi ki:

  Evde her isi itinayla yaparim lutfen donerseniz sevinirim bursa/mudanyada oturuyorum cok ihtiyacım varrrr

 199. Aslı Kılıçoğlu dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum ek iş yapıp eşime destek olmak istiyorum

 200. Halime dedi ki:

  Osmangazi demirtaştayim oturmaktayim.paketleme,katlama,teşbih işi,kına paketleme,etiket takma gibi işler yapmak istiyorum

 201. Eda dedi ki:

  Merhabalar bursa yıldırımda oturuyorum eşime destek amaçlı yardımcı olmak istiyorum yemek işi saç tokası işi etiket takma işi teşbih işi kalem montaj işi özen düzenli bir şekilde yapılır düzen ve özen benim için çok önemlidir dönüş yaparsanız sevinirim sinaneda_16@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

 202. Arzu dedi ki:

  Bursa osmangazi bahsettiğiniz işlerin çoğunu yapabilirim

 203. serife kalin dedi ki:

  Bursa Hamitler de oturuyorum ekip kurabilirim her turlu ek iş yapariz

 204. Burhan BUZ dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyoruz. Annem ve babamla birlikte ek gelir sağlayacak bir iş arıyoruz..

 205. feyza Saka dedi ki:

  Merhaba evde saç tokası , kına paketleme , davetiye katlama , sabun işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 206. TUĞÇE dedi ki:

  Evde ek gelir sağlayacak işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 207. Şerife Saltürk dedi ki:

  Merhaba bursu gursuda oturuyorum esime destek amacli is istiyorum

  1. nejla dedi ki:

   reçme yada overlok biliyprsanız size yardımcı olmak isterim

 208. burcu dedi ki:

  Ewde yapilabilecek hemen her is dalinda tecrubem mewcuttur..aldiqim isleri istenilen zamanda we temiz bir sekilde teslim edilir…dewamli is istiyorum we kimseyi yari yolda birakmam..ilqilenen firmalar lutfen acil donus yaparsaniz sewinirim….

 209. Nuri dedi ki:

  Nilüfer Görükle, iki kişiyiz. Evde yapabilecek bir iş arıyoruz. Paketleme, montaj, tesbih, boncuk… Katalog hariç. acar110@hotmail.com

 210. nejla dedi ki:

  yeni açtığım işyerime reçme yada overlok bilen bayan çalışma arkadaşı arıyorum. yerim olan tv arkasında. çalışmak isteyen arkadaşlar dan ulaşabilirsiniz.

 211. Yildiz dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde ise ihtiyacım var elim her turlu ise yatkındır donus yaparsanız sevinirim…

 212. Pınar dedi ki:

  Paketleme boncuk tesbih isleri yapabilirim bursa gemlik

 213. Fatma dedi ki:

  Merhabalar Bende Evde Ek İs İstiyorum Bursa Nilüfer’de İkamet Ediyorum Mailinizi Bekliyorum..
  Ffcasper@gmail.com

 214. ayten dedi ki:

  Bursa osmangazi de ikamet ediyorum evde yapabilecegim is arıyorum temiz ve titiz çalışırım aynı zaman da elim pratiktir.dönüş yaparsanız çok sevinirim

 215. Ceren dedi ki:

  Yıldırımda oturuyorum lütfen iş istiyorum eve

 216. Atalay T. dedi ki:

  Bursa Osmangazi çarşambada ikamet ediyoruz..
  Evde yapabileceğimiz iş arıyoruz..
  Her türlü iş düzen ve itinayla yapılır..
  at999.16@hotmail.com adresinden iletişim kurarsanız seviniriz..

 217. tuba dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum evde her isi yapabilirim ozellikle poset katlama kina posetleme etiket takma boncuk isi mandal ve benzer isler is veren firmalarin ulasmasini bekliyorum bengituba@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 218. Emre dedi ki:

  Bursa gemlikte de oturuyorum evde her isi yapabilirim ozellikle poset katlama kina posetleme etiket takma boncuk isi mandal ve benzer isler is veren firmalarin ulasmasini bekliyorum emreozkan0316@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 219. yeşim dedi ki:

  Bursa iznikte ikamet ediyorum , grubum var , evde yapılabilecek iş imkanı istiyoruz , acilen dönerseniz sevinirim

 220. Sadegül surbahan dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde ise ihtiyacım var

 221. Saliha kavas dedi ki:

  Evde sabun işi yapabilirim tecrübe m var birde gelin buketi yapabilirim nilüfer / Bursa

 222. Gülşah zengin dedi ki:

  Davetye katlama poşet katlama ip temizleme etiket takma nikah şekeri ve kına paketi yaparım

 223. ozge dedi ki:

  Bursa niluferde oturuyorum boncuk isi olursa yapabilirim

 224. şükrü dedi ki:

  Türkiyenin her neresi olursa olsun güvenilir şartlar altın da anlaşma

  sağlanırsa KALİTELİ işçi kadrosu ve geniş çalışma koşulları ile BEYZA TESKTİL

  sizlerle her türlü FASON İŞ belirlenen en kısa süre içerisinde yapılır

  ve teslim edilir.
  ŞÜKRÜ TEL
  BEYZA TESKTİL

 225. Cemre kır dedi ki:

  Evde davetiye katlama boncuk dizmek kına paketleme evde çeviri işlerini yapabilirim. Üniversite öğrencisiyim yardımcı olursanız sevinirim. Bursa Nilüfer de oturuyorum.

 226. Derya dedi ki:

  ev hanımıyım.yukarıda bahsettiğiniz işleri yapabilirim.değerlendirmenize rica ederim.

 227. Ebru yilmaz dedi ki:

  Ek iş istiyorum acil ihtiyacım var

 228. bakır dedi ki:

  evde mandal şi yapmak istiyorum

 229. nafiya turan dedi ki:

  Bursa emek te oturuyorum evde Fiyonk Mandal kalem montaj işi istiyorum 5 kişiyiz çok acil işe ihtiyacım car

 230. aslı dedi ki:

  Bursa nilufer evde is yapmak istiyorum

 231. Ceyda dedi ki:

  Bursa nilüfer de oturuyorum 2 kişiyiz bende iş istiyorum ne iş olursa yaparım ilgilenirseniz sevinirim cerenkose2005@gmail.com

 232. Ebru dedi ki:

  Bursa nilufer de oturuyorum ütü paketleme davetiye katlama her türlü evde yapabileceğim is arıyorum lütfen yardimci olurmusunz

 233. Aydın dedi ki:

  Ek işi devamlı yapmak istiyorum ne ek iş olursa fark etmez talebinizi bekliyorum bursa Nilüfer de oturuyorum

 234. Aydın dedi ki:

  işi devamlı yapmak istiyorum ne ek iş olursa fark etmez talebinizi bekliyorum bursa Nilüfer de oturuyorum
  x.mert.66.88@gmail.com ulaşabilirsiniz

 235. sermin dedi ki:

  Bursa/nilufer

 236. Ozlem dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek is arıyorum her türlü işi yaparım lütfen bana ulaşın

 237. Mesrure dedi ki:

  Evde tespih boncuk dizme, nikah davetiyesi katlama, nikah şekeri hazırlama gibi işler yapıyorum. Ayrıca dikiş nakış kursları sertifikalarım var. İlgilenen firmaların irtibat kurmasını bekliyorum.

 238. Beyza dedi ki:

  BurSa osmangazide oturuyorum 4 kişilik bir ekibiz elimiz hızlıdır davetiye katlama nikah şekeri kına gibi her işi yapabiliriz acil dönüş yapmanızı bekliyoruz

 239. Berivan dedi ki:

  Evde tesbih evde davetiye bnzeri şeyleri yapabilirim ıgsallah kısa zamnda donersiniz

 240. Berivan dedi ki:

  Evde tespih davetiye kina ayakabi toksik her iş yaparim bursada oturuyorum haberiniz bekliyorum

 241. Yasemin yürük dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum evde nikah sekeri isi yapmak lutfen bnmle iletisime gecer misiniz?

 242. Melih UYARLIK dedi ki:

  Melih UYARLIK
  Acil olarak ek-iş arıyorum. Her türlü evde ek iş itina ile ve istenilen zamanda kesinlikle yapılacaktır. Mail ile iletişim bilgilerimizi alırsak hemen başlamak isterim. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.
  melih_uyarlik@hotmail.com

 243. Baran dedi ki:

  Ben bursa emekte oturuyorum davetiye katlama nikah sekeri tesbi yapmak istiyorum hemen baslayabilirim

 244. Reyhan dedi ki:

  Acil evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz arkadaşlarimla nilüfer Fethiye mah

 245. melek dedi ki:

  Nikah sekeri poset katlama davetiye isleri gibi her turlu isi yaparim acil ise ihtiyacm var

 246. melek dedi ki:

  Bursa demirtasta oturuyorm her turlu isi yapabilirim acil is istiyorum lutfen

 247. mükerrem dedi ki:

  Mükerrem tatlıcı poşet katlama işi yapabilirim aylık birey eşime destek olmak için

 248. Yasemin dedi ki:

  Evde boncuk işi yaparım ilgilenirseniz sevinirim

 249. Deniz dedi ki:

  Her türlü işi yapabilirim.Bursa altınşehirdeyim.denizvatan98@gmail.com

 250. Bahar dedi ki:

  İş alabilirim paket teşbih .v.s

 251. Bahar dedi ki:

  İş alabilirim paket tesbih ne olursa cvp beklerim dikkaladırımda burada oturuuorum

 252. hatice YILDIRIM dedi ki:

  Her türlü isi yapariz kalabalik grubumuz var dönüş yaparsaniz sevinirim

  1. mihriban dedi ki:

   Hangi semte oturuyorsunuz

 253. Ali dedi ki:

  Eşim evde ek iş istıyor bursa nülüfer de oturyoz dünüş yapardanız sevınırım

 254. Buse Ayan dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum evde her türlü il yapabilirim

 255. SİNEM SÜNGÜ dedi ki:

  bursa gemlik

 256. Gulcan dedi ki:

  Evde yapmak için is aramaktayim.ilginize şimdiden teşekkürler.

 257. Ümit Bilmiş dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum bursa bağlaraltında oturuyorum

 258. Yeliz çakır dedi ki:

  Bursa Gemlik’te oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 259. burcu dedi ki:

  Ogrenciyim bos.zamanimi degerlendirmek adina Evde sabun paketleme davetiye nikah şekeri ve benzeri şeyler yaparım bursa Osmangazi hamitler Mahallesinde oturuyorum acil lütfen

 260. Ecem dedi ki:

  Lise mezunuyum elim her işe yatkın acilen işe ihtiyacım var evde bana yardımcı 3 kişilik bir ekibim var lütfen bana yardım edin

 261. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba 5 kişilik bir grubum var { paketleme kına boncuk poşet katlama davetiye sabun nikah şekeri vb işler istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim } Bursa\ Osmangazi

 262. Emine dedi ki:

  Evde katlama, paketleme işi acil Bursa Osmangazi

 263. Mediha dedi ki:

  Bursa emekte oturuyorum evimde paketleme dugme dikim isi vs is yapmak istiyorum lutfen yardimci olurmusunz

 264. Ebru demirdoven dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazi oturuyorum 25 yaşındayım kendimde evde kokulu tas yapıyorum bu tur islerle uğraşmayı çok seviyorum birlikte çalışmayı çok isterim kendime uğraşacak biseyler bulmak üretmek beni mutlu ediyor geri dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

 265. Gulnur dedi ki:

  Evde ek is ariyorum

  1. Gulnur dedi ki:

   Evde paketleme nikah sekeri toka bebek sekeri katlama isi yababilirm

 266. hatice kose dedi ki:

  Merhaba bendesaydigini evde yapılacak işlerden yapmak istiyorum bursa

 267. yıldız çetin dedi ki:

  yıldız çetin bursa osmangazi merkezde ikamet etmekteyim.
  yildiz.cetin@hotmail.com

 268. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba inegölde ikamet ediyorum 2 kisi yapabilecegimi evde is arıyoruz mail adresi cicekcidem@hotmail.com ulasirsaniz sevinirim

 269. nuray dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazide oturuyorum evde is yapmak istiyorum davetiye katlama.gelin buketi.etiket yapistirma.bebek sekeri dugun sekeri vb. Isler yapabilirim.

 270. mihriban dedi ki:

  Arakadaşlar osmangazi muradiye hamzabey civarinda evlere elde esarp kıvırma, dikme vs. Isler verilir.itibat.

  1. Büşra dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz?

 271. Büşra dedi ki:

  Ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz?

 272. gülnur turan dedi ki:

  özenli ve itine ile evde davetiye katlama,nikah şekeri yapma,gelin çiçeği,toka ve poşetkatlama işleri yapılır.işler zamanında teslim edilir saygılar….

 273. Gözde dedi ki:

  Bursa osmangazi evden çalışmak istiyorum hirsli duzenliyim zamanında teslim yapabilirim acilll isssss

 274. Onur dedi ki:

  Evde düz dikis yapabiirim bursa yildirimda ikamet etmekteyim bu numaradan ulasabilirsiniz tel

 275. ırmak dedi ki:

  bursa osmangazi de oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var numaram lütfen ulaşın

 276. kübra dedi ki:

  merhaba evde iş yapmak istiyorum bursa nilüfer

 277. kübra dedi ki:

  bursa nilüfer ek iş arıyorum

 278. Kübra dedi ki:

  Bursa Nilüfer oturuyorum ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 279. Elif dedi ki:

  Evde her türlü iş yapabilirim. Takı tasarımı konusunda öğretmenlik yaptım. Özellikle boncuk takı işlerinde uzmanım. Bursa osmangazi de oturuyorum. En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 280. şeyma ÖZTÜRK dedi ki:

  bursa gemlikte yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum el becerim vardır. ilgilenirseniz sevinirim

 281. esin dedi ki:

  bursa osmangazi evimde yaparım esin. suatyakut16@hotmail.com

 282. emine dedi ki:

  evde yapabilecegigim is ariyorum

 283. yeliz dedi ki:

  Evde paketleme nikah sekeri toka bebek sekeri katlama isi arıyorum Bursa Beşevler

 284. Pınar Filiz dedi ki:

  Bursa Yıldırım Davutdede de oturuyoruz ev hanımıyız 4 kişiyiz evde ek iş arıyoruz

 285. Gulsah dedi ki:

  Bursada 3 kisiyiz ve her turlu evde isi yapabiliriz eminim bizden cok memnun kalacaksiniz

 286. Semiha dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum. Okuyan çocuğum var. Ek iş yapmak istiyorum.

 287. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum davetiye sabun vb lütfen geri dönüş yapın

 288. merve dedi ki:

  merhaba evde davetiye katlama , kına paketle , tesbih , iplik temizleme, poşet katlama sabun paketleme nikah sekeri kaplama , kalem paketleme işleri yapabiliriz. yardımlarınızı bekliyoruz

 289. Esra dedi ki:

  Bursa Nilüferde oturuyorum.evde davetiye katlama ,boncuk dizme,kına paketleme vs.işleri yapmak istiyorum.benim için ek iş değil asıl işim olacak.çünki çok ihtiyacım var.

 290. munise dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum poset katlama isi,davetiye katlama isi,boncuk dizme isi ve tesbih dizme isi yapabilirimm bana ulasmanizi bekliyorum

 291. Nesibe ince dedi ki:

  Bursa yildirimda ikamet ediyrm evde her turlu is yapabilirim.

 292. Fedli dedi ki:

  Bursa nilüfer poşet katlama işi davetiye katlama işi yastık dikme yada süsleme boncuk dizme tesbih dizme yada kesme işide olabilir

 293. sevcan dedi ki:

  bursa eriklide 30 kişilik grubumla fiyonk işi yapmak istiyoruz

 294. ŞÜKRİYE dedi ki:

  Davetiye katlama sabun paketleme işi yapabilirim dönüş yaparssaniz sevinirim

 295. ŞÜKRİYE dedi ki:

  Etiket takma isi de yapabilirim

 296. Gulsevim dedi ki:

  Temiz ve titiz çalışırım el becerim vardır pişman olmazsınız

 297. Pelin Tirel dedi ki:

  Bursa/Nilüfer

 298. Sibel dedi ki:

  Bursa yildirim evlere yapıştırma işi verilir

  1. Gulcan dedi ki:

   Ben yapmak isterim

  2. Cigdem dedi ki:

   Mrb yildirimda grubumuz var millet mh yiz bizlere de is konusunda yardimci olun

 299. Ozlem dedi ki:

  Bursa yildirim kara ağaç mahallasinde oturuyorum evde davatiye katlama poset katlama ve etiket isi yapabilirim elim hizlidir bol vaktim var

 300. Nergiz tokgöz dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum fiyonk yapabilirim

 301. SAFİYE dedi ki:

  BURSA NİLÜFER KONAK MAHALLESİ’NDE OTURMAKTAYIM. EVDE HERHANGİ BİR İŞ YAPABİLİRİM.

 302. Eyyup dedi ki:

  Davetiye katlama kina paketleme vb is yapabilirim bursa setbasindayim

 303. serkan dedi ki:

  bursa mudanya
  evde ek ıse ıhtyacımız var.

 304. Eda dedi ki:

  Merhaba, Bursa da Nilüfer’de oturuyorum evde yapabileceğim ek bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 305. Ayşe nur dedi ki:

  Gaziantep Şehitkamil de oturuyorum evde yapabilecegim davetiye katlama poşet katlama etiket ve mandal işi yapabilirim boş vaktim çok ve elim hızlıdır

 306. Betül Aslan dedi ki:

  Evde iki kişi yapabileceğimiz işler arıyoruz. Bursa’da yaşıyoruz. İletişim için: btl_2505@hotmail.com

 307. rabia dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum boncuk dizme poşet katlama nikah şekeri kına paketleme gibi lütfen geri dönüş yapar misiniz

 308. Gulcan dedi ki:

  Bursa osmangazide evimde her turlu is yapmak istiyorum iisteyen olursa ulasabilir

 309. Tuğba dedi ki:

  Bursa demirtasta bulunmaktayim. Paketleme iplik temizleme mandal işinde hizliyim ek is istiyorum

 310. Leyla kütük dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum evde iş yapabilirim

 311. Leyla kütük dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum evde iş yapabilirim

 312. SALİH dedi ki:

  montaj işi paketleme işi kırma işi yapabilirim.bursa osmangazide oturuyorum

 313. Cigdem dedi ki:

  Bursa millet mh yildirim grubumuz kalabalik ve seri dir ek is vermek isteyen ulasabilir

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.