Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şehir Hastanesi Personel Alımı İlanları

Şehir Hastanesi Personel Alımı İlanları

Şehir Hastanesi Personel Alımı 2018

Şehir Hastanesi Personel Alımı ile ilgili gün geçtikçe ve Şehir Hastaneleri kuruldukça iş ilanları yayınlanmaya başlıyor.Günden güne artan şehir hastaneleri sayısı beraberinde personel alımını da getiriyor. Sözleşmeli olarak alımını yürüttüğü personellerde çeşitli şartlar ve yetkinlikler aranıyor. Temizlik personellerinden hasta bakıcılığına kadar pek çok birime alım yapan şehir hastaneleri, resmi web sitelerinden ya da İşkur aracılığı ile başvuruları kabul ediyor. Ardından bölüme göre uygulanacak sınav ve görüşmeler ile alım gerçekleştiriliyor. İşte bu pozisyonlardan bazılar.

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı

Adana’da bulunan şehir hastanesi çeşitli kadrolara personel alımı yapmakta. Bunların başında ise temizlik personelleri gelmekte. Temizlik personellerinin bu konuda daha önce deneyiminin olması önemli. Bunun yanında en az lise mezunu olan adaylar da danışman olarak yine aynı hastaneye başvurularını gerçekleştirebilecek.

Samsun Şehir Hastanesi Personel Alımı

Samsun’daki şehir hastanesi silahlı ve silahsız güvenlik personeli alımı yapıyor. Başvuruda bulunacak kişilerin bu konu le ilgili yetkinlik sertifikalarının olması şart. Aynı zamanda en az lise mezunu olması isteniyor. Ayrıca teknik kadrolara da alım yapacak olan hastane, özellikle bilgi işlem ve elektrik konusunda daha önce tecrübesi olan adayları tercih ediyor. Bunun yanında hasta bakıcısı olarak da istihdam etmek üzere başvuruları bekliyor. Ancak güvenlik görevlisi ve hastabakıcılığı görevini üstlenmek isteyenler vardiyalı düzene göre hareket etmeliler. Bu şehir hastanesi iş başvurusu özgeçmiş genel sekreterliklere bırakılarak gerçekleştiriliyor.

Manisa Şehir Hastanesi Personel Alımı

Bu hastane çoğunlukla temizlik görevlisi olmak üzere, sekreter ve danışma görevlileri alımı yapacak. Yeni kurulan hastane temizlik görevlilerinde sadece tecrübe ararken herhangi bir şart da koymuyor. Ancak sekreterlik için ön lisans şartı arayan hastane danışma görevlileri için de en az lise mezuniyeti istiyor. Başvurular yine hastane sekreterliklerinden ya da internet üzerinden gerçekleştiriliyor.

Isparta Şehir Hastanesi Personel Alımı

Isparta Şehir Hastanesi de genellikle silahlı ve silahsız güvenlik, röntgen odası teknisyeni, teknik birim elemanı ve hasta bakıcısı arıyor. Özellikle röntgen odası teknisyeninin ilgili alandan en az ön lisans mezuniyeti bekleniyor. Teknik birim kadrolarına ise elektrik elektronik bölümünden mezun kişiler alınacak. Güvenlik görevlilerinden ise silahlı ya da silahsız olarak iki farklı sertifika bekleniyor.

Tüm Şehir Hasteneleri Personel Alımı İlanlarını takip etmek için http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx İnternet adresini sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı başlıklı makalemizde 2018, Eleman Alımı ve gaziantep şahir hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şehir Hastanesi Personel Alımı İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.