Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Personeli Alım İlanları 2016

Sağlık Personeli Alım İlanları 2016

Sağlık Memuru Alımları 2016

Ülkemizde özel hastanelerin artması ile sadece kamu hastanelerinde değil özel sağlık kuruluşlarında da sağlık personeli alımı yapılmaya başlandı. Sağlık personeli alımları 2016 da hız kesmeden devam edecek gibi gözüküyor. Özel hastane ve sağlık kuruluşları binlerce kişiye iş imkanı sunarak sağlık bölümü bitiren öğrencilere mezuniyet sonrası hemen iş imkanı veriyor. Bazı sağlık kurumları maaşları kamuda görev yapan sağlık memurlarına verilen ücretin üzerinde ücret verebiliyor.

Sağlık memur alımı 2016 yılında kaç kişi alınacak hangi özel hastaneler personel alımı yapacak diye merak edenler için bir araştırma yaptık binlerce özel hastane ve sağlık kurumunun personel alımı yapacağını gördük yayınladıkları ilanlarda çok çeşitli pozisyonlarda ve Türkiye genelinde personel alımı yapacaklarını gördük.

Sağlık personeli alımı 2016 yılında alım yapılacak kadrolar şu şekilde verilmiştir.

♦  Doktor,
♦  İşyeri hekimi,
♦  Bilgi işlem elemanı,
♦  Teknisyen,
♦  Diş hekimi asistanı,
♦  Satış personeli,
♦  Satış pazarlama,
♦  Genel Başvurular.

Sağlık personeli alımı 2016 yılında alım yapılacak öne çıkan pozisyonlar bu şekilde verilmiştir. Bu ilanların yanısıra binlerce ilan verilmiştir. Ayrıca bu hastanelerde yardımcı hizmetlerde görev yapacak temizlikçi den aşçıya çok çeşitli pozisyonlarda alım yapılacaktır. Sizde bu ilanları inceleyip iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linkleri kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/saglik-tip-is-ilanlari

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/saglik#&cs=035002000

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Sağlık Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Gaziantep Üniversitesi Hastanesi insan kaynakları, Gaziantep Üniversitesi Hastanesi iş başvuru formu ve Hastane Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.