Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sağlık Müdürlüğü Ambulans Şoförü Personel Alımı Başladı

Sağlık Müdürlüğü Ambulans Şoförü Personel Alımı Başladı

Sağlık Müdürlüğü Ambulans Şoförü Personel Alımı Başladı

Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğünce yayınlanan ilanda Ambulans Servisi Başhekimliği ve 112 İstasyonlarında çalışmak üzere 17 aylık 15 ambulans sürücüsü alınacağını duyurdu.

En az lise mezunu ATT, Paramedik ve diğer sağlık personelinin başvurularının kabul edileceğinin altı çizilen duyuruda en az 2 yıl sürücü deneyimli B, C, D, E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir.

Ayrıca 25-45 yaş aralığındaki adayların başvuru yapabileceği ilan için adaylardan son 1 yıl içerisinde alınmış Psikoteknik Raporu istenmektedir. Başvurular ihaleyi alan yüklenici firmaya yapılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Kaynak:Mymemur

Bir önceki yazımız olan Eşlerin Nöbet Sorununa Çözüm başlıklı makalemizde KİK toplantısı nöbet sorununa çözüm getirildi ve sağlık çalışanlarının nöbet sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sağlık Müdürlüğü Ambulans Şoförü Personel Alımı Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.