Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sağlık Bakanlığı PÜD Sınavı Giriş Bilgileri

Sağlık Bakanlığı PÜD Sınavı Giriş Bilgileri

28 Haziran 2015 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği (PÜD) Sınavı gerçekleşecek. Ünvan değişikliği için sınava katılacak olan adaylar sınava başvuru işlemlerini tamamlamıştı. Sağlık Personellerinin daha farklı pozisyonlarda görev alabilmesi için gerçekleştirilecek olan sınav için başvuru süreci tamamlandı. Adaylar şimdi nerede sınava gireceklerini görebilecekler. PÜD Sınavı katılma şartlarına uygun adaylar internetten sınav giriş belgesini edinebilirler. Sağlık Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği (PÜD) Sınavı 28 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Sınav başvurusunu yapan adaylar internetten TC kimlik numaraları ile birlikte giriş yaparak, nerede sınava gireceğini görebilirler.

Sağlık Bakanlığı PÜD Sınavı Giriş Bilgileri

28 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Sağlık Bakanlığı PÜD Sınavı için, sınav giriş yeri bilgileri yayınlandı. 28 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği (PÜD) sınavı giriş yerlerine internetten erişim sağlanabilir. yapılacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı yayınladığı duyuruda adaylara giriş belgelerinin erişime açıldığını bildirdi. Sağlık Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği(PÜD) sınavına gireceklerin “Sınav Giriş Yeri” bilgilerine MEB sayfasından ulaşabilirsiniz.

28 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği (PÜD) sınavı “Sınav Giriş Yeri” bilgilerinizi T.C. Kimlik numarası ile görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan giriş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

PÜD SINAV YERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alacak! başlıklı makalemizde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hemşire alımı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı ve hemşire alacak hastaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.