Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Yer Değiştirme Kurası Açıldı Temmuz 2015

Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Yer Değiştirme Kurası Açıldı Temmuz 2015

Sağlık Bakanlığı Personeli Temmuz 2015 dönemi kurum içi atama kurası, 2015 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarda görev yapan tabip, uzman tabip, diş hekimi, eczacı ve yardımcı sağlık personeli için 2015 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ilan metni ve münhal kadrolar yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2015 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 27.07.2015 tarihi Pazartesi günü noter huzurunda yapılacaktır.

Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinde yapılacak başvurularda en fazla 10 tercih yapılıp formun çıktısı amire ve ya notere onaylatılıp T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye /ANKARA adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kuraya başvurmak isteyen sağlık personeli bu kuranın son başvuru tarihi itibari bulundukları ilde toplamda 2 yıl Bakanlık ve bağlı kuruluşlar kadrolarında görev yapmış olanların başvuruları kabul edilecektir.

2014 Haziran, 2014 Eylül ve 2015 Ocak Dönemi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları sonucu yerleşen personelin bu kuraya başvuruları kabul edilmeyecektir.

KURA İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan KPSS 2015/1 İle 4 Yıllık Lisans Mezunu Hemşire Alan İller başlıklı makalemizde KPSS 2015/1 4 yıllık hemşire alan iller, KPSS 2015/1 hemşire alan iller ve KPSS 2015/1 lisans hemşirelik hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sağlık Bakanlığı Personeli İller Arası Yer Değiştirme Kurası Açıldı Temmuz 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.