Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Bakanlığı 3 bin 103 sözleşmeli personel alımı 2016

Sağlık Bakanlığı 3 bin 103 sözleşmeli personel alımı 2016

Sağlık Bakanlığı 3 bin 103 personel alacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı için ilan yayınladı. Sağlık Bakanlığı 2016 yılı için toplam 3 bin 103 personel alımı yapacağını ilan etti.

Sağlık personel alım ilanlarını merakla bekleyen adaylar için verilen ilanda Lisans, Önlisans mezunu adayları yakından ilgilendiren ilanlar hakkında verilen bilgiler şu şekildedir.

2016 yılı Sağlık Bakanlığı sağlık personeli alım ilanına müracatlar ÖSYM aracılığı ile yapılacaktır. Başvurular 12-18 Nisan 2016 tarihleri arasında ÖSYM Aday İşlemleri yoluyla yapılabilecek. Yerleştirmeler ise KPSS-2016/3 Tercih Kılavuzuna göre yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı personel alımı için yayınlanan ilanın detayları için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Sağlık Personeli Alımları 2016 başlıklı makalemizde hastanelere memur alımı, hastanelere memur alımı 2016 ve hastanelere personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.