Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı 2018 yılı içerisinde devam edecek bu alımlar sadece sağlık personeli olarak yapılmayacak. Ülkemizde sağlık sektörü gün geçtikçe gelişmekte, sağlık kuruluşları da buna paralel olarak artmaktadır. Özellikle her şehre bir şehir hastanesi kurulması projesi, sağlık sektöründeki kalitenin artmasına, hizmet bekleme süresinin azalmasına ve aynı zamanda iş imkanlarının artmasına sebep oluyor. Bu hastaneler sadece sağlık personeli alımı yapmıyor, hastanelerin büyüklüğü göz önüne alındığında, oldukça fazla iş seçenekleri bulunuyor.

Ülkemizin ilk şehir hastanesi projesi olan Kayseri şehir hastanesinin, kısa süre içinde tamamlanması bekleniyor. Hastane daha açılmadan bile binlerce iş başvurusu yapılmış durumda. İl sağlık müdürlüğünün açıklamasına göre 5.000’den fazla kişiye iş imkanı sağlanacak. Hastanenin 1583 yatak kapasitesi olacağı düşünüldüğünde, bu rakamın bile geçilebileceği anlaşılıyor. Bir çok sitede işe alımların yapıldığı yazsa da henüz işe alınmış personel bulunmuyor ve sadece başvurular, oluşturulan havuzda değerlendirme aşamasında bulunuyor.

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kayseri şehir hastanesinin %75 oranla işletme hakkı YDA gruba ait olduğundan, yapılacak iş başvuruları da bu grup bünyesinde toplanıyor. YDA grubun sitesinde, başvuru formu ve açık iş pozisyonları mevcut. Bu form doldurularak veya iş başvurusu yapacak şahsın öz geçmişi YDA grubun insan kaynakları adresine gönderiliyor. İşe alımlarda öncelik Kayseri de oturanların olacağı ve başvuruların gizlilikle değerlendirilmesinden sonra uygun olan personele iletileceği sitenin sayfasında bildirilmiş. Açık pozisyonlar ise, temizlik hizmetleri müdürü, yemek hizmetleri sorumlusu, şoför, gece müdürü, güvenlik görevlisi gibi bir çok alan için mevcut.

Kayseri Şehir Hastanesi Sağlık Personel Alımı

Hastane bünyesinde çalıştırılmak maksadıyla, Kayseri Şehir Hastanesi sağlık personeli alımı yapacak olan YDA grup, doktor ve hemşirenin yanı sıra özellikle hasta bakıcı ve ambulans şoförü alımlarına ihtiyaç duyulduğunu ilan etmiş. Bunların yanında röntgen ve MR gibi cihaz teknisyenleri ile laboratuvar personeline de ihtiyaç duyuluyor.

İş Başvuru Formu

Kayseri şehir hastanesi personel alımı için doldurulacak iş başvuru formu, kişisel bilgiler, eğitim bilgileri, yabancı dil ve eğitim bilgisi, iş tecrübesi, katılan kurslar ve gerekli olan diğer bilgilerden oluşuyor. Formun doğru ve eksiksiz olarak doldurulması, daha sonra mağduriyet oluşmaması için çok önem taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Şehir Hastanesi Personel Alımı İlanları başlıklı makalemizde sağlık bakanlığı personel alımları, şehir hastanesi iş başvurusu 2018 ve şehir hastanesi iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.