Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı

Gaziantep Şehir Hastanesi Eleman Alımı

Türkiye’de 2017 yılında sağlık alanında ön plana çıkan projelerden birinin şehir hastaneleri olduğu görülüyor. Hükümet tarafından başlatılan şehir hastaneleri projesi kapsamında pek çok ilde şehir hastanelerinin yapım aşaması devam ediyor. Ayrıca yapımı devam eden bu hastanelerin avrupa standartlarında olması ve lüks olarak inşa edilmesi de projede dikkat çeken hususlar arasında yer alıyor. Gaziantep Şehir Hastanesi bu projelerden sadece bir tanesi.

Şehir hastaneleri projesi kapsamında Gaziantep şehir hastanesinin yapımı da devam ediyor. Kamu-özel ortaklığı ile yapılan Gaziantep şehir hastanesinin 2018 yılında hizmete girmesi bekleniyor. Gaziantep şehir hastanesi Türkiye’deki en önemli şehir hastanesi olma özelliği de taşıyor. Bu nedenle tesisin çok sayıda personel alması da bekleniyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Henüz yapım aşaması tamamlanmamış olan şehir hastanelerinde personel alımları devam ediyor. Personel alımlarında en çok temizlik, güvenlik, danışma ve hasta kabul sekreterliği ön plana çıkıyor. Hastanelere personel alımlarında şirketler ile anlaşılacağı ve aynı zamanda kişilerin bireysel olarak yapacakları başvuruların da kabul edileceği belirtiliyor. Gaziantep şehir hastanesi iş başvurusu yapacak kişilerin de hastanenin verdiği ilanları yakından takip etmeleri ve kendi kriterlerine uygun ilanlara başvurmaları gerekiyor. Aksi takdirde yapılan başvuruların gerekli şartları taşımadığı takdirde değerlendirmeye alınmadığının da bilinmesi gerekiyor.

İş İlanları

Şehir hastanelerinin aktif olarak hizmete girmeleri ile birlikte personel sayılarını da arttırmaları bekleniyor. Bu nedenle şehir hastanelerinde işe girmek isteyen kişilerin internetteki farklı sitelerde yer alan iş ilanları bölümünü yakından takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca iş ilanlarında hangi ile ne kadar alım yapılacağı ve alımlarda hangi şartların olduğu türündeki ayrıntılara da ulaşılabiliyor.

Çalışma Koşulları

Hastane bünyesinde işe başlayacak olan kişilerin sabah 8 ve akşam 5 düzeni ile çalışması bekleniyor. Fakat güvenlik görevlisi ve hasta bakıcılığı gibi gece çalışması zorunlu işlerde vardiya olacağı biliniyor. Diğer taraftan işe başlayacak kişilerin asgari ücret karşılığında çalışacağı belirtiliyor.

Çalışanların Güvencesi Olacak Mı? 

Şehir hastaneleri projesinde çalışacak kişilerin taşeron firmalar aracılığı ile çalışacaklarından dolayı iş güvencelerinin olmayacağı ortaya çıkıyor. Bu nedenle şehir hastanelerine iş başvurusunda bulunacak kişilerin bu hususu da göz ardı etmemeleri gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde sağlık atamaları son dakika, sağlık bakanlığı ambulans şöförü alımı 2017 ve sağlık bakanlığı personel alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.