Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alacak!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alacak!

Üniversite hastaneleri sözleşmeli personel alımlarını ihtiyaç oldukça sürdürüyor. Özellikle hemşire alımlarını sözleşmeli olarak yapan üniversite hastaneleri, çalışanlara iyi sosyal haklar ve maaş garantisi verdiği için sağlık çalışanlarının da tercihi oluyor. Eskişehir Osmangazi Üniversiteside sözleşmeli olarak personel alım ilanı yayınladı. Hemşire alımı yapılacağı duyurulan ilanda başvuruların 22 Haziran tarihine dek yapılacağı bildirildi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı 2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli personel almak üzere ilana çıktı. Alım ilanında adaylarda aranan şartlar ve başvuru süreci belirtildi. Öncelikle hemşire pozisyonu için başvuracak adayların KPSS sınavına girmiş olmaları gerekiyor.

Sözleşmeli olarak isdihdam edilecek personel Sağlık Meslek Lisesi ve Lisans mezunu olma şartı bulunuyor. Toplam onbir sözleşmeli sağlık personel (hemşire) istihdam edilecek. Başvurular 22 Haziran 2015 tarihinde sona erecek.

5 Hemşire alımı için aranan şartlardan bazıları şöyle sıralanıyor. Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak. Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri ) En az 6 (altı) ay çalışmış olmak (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir) Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi almış olmak.

5 Hemşire alımı için: Hemşirelik Lisans Mezunu olmak.

1 Hemşire alımı için: Hemşirelik Lisans Mezunu olmak. Perfüzyonist Yetki Belgesine sahip olmak şart.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ilanı için başvurular kurumun internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile beraber ilgili kuruma şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirilmeyektir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı İlan Metni İçin Tıklayınız.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.