Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Başvuruları Başladı 2015

Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Başvuruları Başladı 2015

2015 TUS, DUS ve STS Başvuruları Başlıyor

ÖSYM tarafından 17 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanan ilan ile, 2015-DUS müracaatlarının 18 Ağustos 2015 yani yarın başlayacağı belirlendi .
Ölçme, Tercih Etme ve Yerleştirme Merkezi, 20 Eylül 2015 tarihinde ifade edilecek olan 2015 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2015-DUS) müracaatlarının 18 Ağustos-27 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ilan etti .
Adaylar müracaat işlemlerini yaptıktan ardından müracaat ömrü içinde imtihan fiyatlarını ödeyerek müracaatlarını tamamlayacaklar. Imtihana müracaat , sınavın uygulanması ve değerlendirilmesi ile yerleştirme işlemlerine ilişkin verilerin , 2015-TUS Kılavuzunda bulunacağı belirtildi. Imtihana müracaat yapacak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerektiği hatırlatıldı .

Bir önceki yazımız olan Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alan Üniversiteler, Hemşire Alımı ve Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başladı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.