Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015 Yılı Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınacak

2015 Yılı Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınacak

2015 Yılı Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınacak

5 Temmuz 2015 Tarihli Resmi Gazete’de sözleşmeli saglık personelleri istihdamı için hizmet birimlerinin yeniden belirlenmesi kararı bugün itibari ile Resmi gazetede yayınlandı

 

Sağlık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli Sağlık Personeli İstihdam Edilecek. Sizde Sağlık Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşmeli Sağlık Personeli İstihdam Edilecek açık pozisyonların  tüm listesine aşağıdaki linkimizden ulaşabilirsiniz.

Alım yapılacak pozisyonların tam listesi için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan THY Sağlık Çalışanları Alımı 2015 başlıklı makalemizde 2015 Yılı THY Sağlık Memuru Alımı İlanı Başvurusu, THY Sağlık Çalışanı Alımında Aranan Şartlar ve Türk Hava Yolları Haziran 2015 İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.