Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

113 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2016

113 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2016

113 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Van yüzüncü yıl üniversitesi KPSS B gurubu puanı ile 110 hemşire,2 fizyoterapist, bir adette eczacı alımı yapmak için ilan yayınladı.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde sözlşemeli olarak çalışmak isteyen adaylar’da 657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak şartı aranmaktadır.

BAŞVURU : Adaylar, başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Sadece bir unvan için başvuru kabul edilecektir. Birden fazla unvan için müracat yapıldığı takdirde yapılan başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 26 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında kabul edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Hükümetten Memurlara Erken Emeklilik Müjdesi başlıklı makalemizde erken emeklilikten yararlanacak memurlar, memur yıpranma payı ve Memura Cuma namazı izni hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

113 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.