Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Ocak 2018, Cumartesi

Yurtdışı Elektrik Ustası İş İlanları 2017

Yurtdışı Elektrik Ustası İş İlanları 2017

2017 Elektrik Ustası Yurtdışı İş İlanları

Son yıllarda epey talep gören iş imkanları arasında yurt dışı seçenekleri de var, özellikle belirli alanlarda ustalaşmış inşaat alanı çalışanlarına ihtiyaç daha fazladır. Uzmanlığınız elektrik üzerine ise yurt dışı elektrik ustası iş ilanları 2017 yılı için geçerli olanlarına bakabilirsiniz. Tesisat ustaları genel anlamda özellikle Arap ülkelerinde zor bulunduğu için ilanlar sürekli güncellenir.

En Çok Hangi Branşlar Tercih Edilir

Ülke dışında çalışmak isteyenler derin bir araştırma içerisinde fikir sahibi olmak isterler ancak klişeleşmiş gerçekleri göz ardı ederler. Her sektör ve meslekten ihtiyaç duyulmaz, özellikle inşaat sektöründe çalışan firmalar daha aktif olarak görev yaparlar yurtdışında. Çoğu ülkede inşaat işçi ve ustası bulunması zor olduğundan inşaat mühendisinden sıvacısına kadar bütün personeli kendi ülke vatandaşından seçer.

Elektrik Ustalığı İçin Belge Gerekli midir?

Ülkemizde bile çoğu elektrik ustası ve diğer ustaların ellerinde resmi kurumlarca verilen belgeleri olmasa da ilk başvurularda lehinize sonuçlar doğurabilir. Tabi ustalık deyince akla ilk gelen tecrübedir aslında insanın bir işte usta olabilmesi için o işi yaparak zaman geçirmesi önemlidir. Çalıştığınız firma her ne kadar sizin işinizi bilse de diplomatik sorunların çıkmaması açısından ustalık belgenizin olması her zaman için avantajınızdır.

Elektrik Ustası Olarak Başka Çalışılabilecek Alanlar

Özellikle yurt dışında çalışmak isteyen kişiler, sadece inşaat sektörümü var düşünürler alternatif olarak elektrik ustası iş ilanları na bakmayı tercih ederler. Ancak gidilecek ülke ve yapılacak iş belli iken pek fazla seçenek yoktur, inşaat alanı dışında seçebileceğiniz başka bir görev yeri gemilerdir. Gemiler genel anlamda vasıflı yada vasıfsız pek çok kişi çalışırken uzmanlık alanına sahipseniz bu kategoride de iş bulabilme imkanınız vardır.

Türkiye’de ve yurt dışında elektrik ustası arayan firmalara ulaşmak için http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=elektrik ustası internet adresinde bulunan ilanlara göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DSİ Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde dsi işçi alımı 2017, dsi mühendis maaşları ve dsi mühendis maaşları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. muhammed dedi ki:

  elektirik ustasıyım yurt dısında calısmak istiyorum

 2. muhammed dedi ki:

  1990dan beri elektirik isiylen ugrasmaktayım

 3. murat aktaş dedi ki:

  mrb ben murat görevim oto elektirik vemekanik ustasıyım işmakınası deneyimmvar 6 yıldır atölyeformenlık ve alım satımpersonelı olarak görev yaptım tel

 4. Mustafa dedi ki:

  Santiye Elektrikçi siyim.yurt dışı santiyeler olabilir

 5. Faik dedi ki:

  Profesyonel elektrik ustasiyim yurtdisi is arıyorum ilgilenenler arasın lütfen.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.