Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yükseköğretim Kurulu Personel Alımı 2016

Yükseköğretim Kurulu Personel Alımı 2016

Yükseköğretim Kurulu Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı personel alımı yapıyor. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı kadrosunun personel ihtiyaçlarını gidermek üzere Sözleşmeli olarak çalıştırılacak Personel alımı yapılacaktır. Sizde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bünyesinde çalışmak istiyorsanız ilanın detaylarına geçelim.

YÖK başkanlığı  09 Şubat 2016 tarihinde devlet personel başkanlığı aracılığı ile yapmış oldugu duyuruda çalışan ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılmacak personel sayısını 2 olarak belirleyen Yükseköğretim Kurulu alım yapılacak 2 adayın 10 katını, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının sınav için çagıracak. Sizde istenilen şartları yerine getiriyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. İstenilen şartlar ve başvuru şeklini inceleyelim.

İSTENİLEN BELGELER-BAŞVURU ŞEKLİ-YERİ-TARİHİ
1. Başvuru formu (fotoğraflı ve imzalı)
2. Lisans diploması veya mezuniyet belgesinin ya da eğitimini yurt dışında tamamlamış
olanlar için diploma denklik belgesinin fotokopisi
3. KPSS sonuç belgesi
4. Yabancı Dil Bilgisi seviyesini gösteren belge (YDS, KPDS veya Yükseköğretim Kurulu
tarafından buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği olan sınav sonuç belgesi)
5. Deneyim istenen pozisyonlar için belirtilen süre kadar çalıştığına dair belge.
6. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

İlanın Tam Mertni İçin Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde İşkur Orman Genel Müdürlüğü İş ilanı, OGM iş başvurusu ve OGM personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yükseköğretim Kurulu Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.