Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı 2015

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı 2015

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir bankalarından biri olan Yapı kredi, büyüme hedefleri ile iş istihdamı doğrultusunda personel alımı yapıyor. Yapı kredi bankası açık pozisyonları doldurmak için bu gün farklı pozisyonlar için ilanlar yayınladı

Yapı Kredi Bankası nın yayınlamış oldugu ilanları inceleyerek, Açık olan pozisyonlar için gerekli şartları sağlayanların başvuru yapması yeterlidir.

Alım yapılacak Pozisyonlar Şu şekilde:

-Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni,
-Yazılım Geliştirmeci,
-Uzman Yazılım Geliştirmeci,
-Veri Mimarı
-Çağrı Merkezi
-WebSphere Uygulama Sunucusu Yöneticisi

Yapı kredi bankası açık pozisyonlar yukarıdaki gibidir aşagıdaki linki kullanarak size uygun pozisyonlar için iş başvurusu yapablirsiniz.

Başvuru Adresi:

https://kariyerim.yapikredi.com.tr/Announcement/Index

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.