Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Vakıflar Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Vakıflar Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrası kapsamında sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere ayrıntıları aşağıda belirtilen toplam (9) adet Avukat alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak,
2) Sağlık durumu iklim değişikliklerine ve her çeşit yolculuk şartlarına elverişli olmak,
3) ÖSYM tarafından 2014 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,
4) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR:
1) En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk fakülteleri veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,
2) Başvuru tarihinin son günü itibariyle avukatlık •uhsatım haiz olmak,
3) Avukat unvam için başvuran adaylardan 2014 yılı KPSSP3 puan türüne göre en yüksek puana sahip olandan başlanarak her birim için, asıl sayısı ve asıl sayısının 2 katı kadar yedek sayısı olacak şekilde sıralama yapılacak ve sonuçlar Genel Müdürlüğün internet sitesinde yayınlanacaktır. Avukat unvam için ayrıca sınav yapılmayacaktır.
BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARIHI:
1) Başvurular, 28/09/2015 tarihinden başlayarak 02/10/2015 mesai saati bitimine kadar Genel Müdürlüğümüzün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) yayınlanacak “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktı
2) Adayların fotoğraflarını, diplomalarmı, avukatlık ruhsatnamelerini, elektronik ortamda taratıp Başvuru Formuna eklemeleri zorunludur.
3) Sadece intemetten yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartları taşımayan başvurular ile elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Elektronik ortamda meydana gelebilecek aksaklıklardan dolayı, adayların başvurularını son güne bırakmamalan gerekmektedir.
4) Adaylar, başvuru sırasında sadece bir birimi tercih edebilecektir. Birden fazla birimi tercih eden adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Adayların eşit puana sahip olmaları

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.