Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Vagon Sanayi Ortaögretim Mezunu 27 İşçi Alıyor 2016

Türkiye Vagon Sanayi Ortaögretim Mezunu 27 İşçi Alıyor 2016

Türkiye Vagon Sanayi 27 işçi Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiye Vagon Sanayi personel ihtiyaçları doğrultusunda 27 Adet işçi alımı yapacagını duyurdu. Alım yapılacak personellerin En az ortaöğrenimini tamamlamış olması beklenmektedir. Alımlar Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarına göre yapılacak olup Şartlara uygun adayların 10 iş günü içerisinde İŞKUR’un Sakaryada bulunan şubesine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Genel Şartlar:

l -Şirkerimize aşağıda belirtilen meslekıe belirtılen miktar kadar sürekli işçi atımı yapılacaktır. 2-Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olacaktır.
3- Talep şartlarına öutumu uyan adaylar, ı lan ın yayınlad ı ğı tarihıcn itibaren 10 gün içerisinde Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya we’. iskur.şov .tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
4- Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi A lınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sözlü/uygulama sınava tabi tutulacaktır.
5-Sözlü/Uygulama Sınav Şirketimizde yapı lacaktır.
İlanen duyurulur.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 Adet İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde 2016 İşçi Alımı, Devlet Kadrolu İşçi Alımı ve Hava İkmal Bakım Merkezi İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Vagon Sanayi Ortaögretim Mezunu 27 İşçi Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.