Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi Alıyor 2016

Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi Alıyor 2016

Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi Alımı 2016

Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi alıyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu bünyesindeki işçi ihtiyaçlarını gidermek için farklı pozisyonlarda 15 adet işçi alımı yapacaktır. Türkiye Taşkömürü Kurumun da çalışmak isteyenler pozisyonların gerektirdiği şartları sağladıkları takdirde bu ilanlara başvuru yapabileceklerdir. Şimdi dilerseniz başvuru şartları nelerdir Türkiye Taşkömürü Kurumu hangi pozisyonlarda işçi alımı yapacak birlikte inceleyelim.

15 şubat 2016 tarihinde Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yapılan ilanda Zonguldak ve Bartın illerinde bulunan madenlerde görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Peki Türkiye Taşkömürü Kurumun da işçi olarak çalışmak için başvuru şartları nelerdir. Dilerseniz başvuru şartlarını inceleyelim.

Başvuru Şartları:

– Meydan Çevre işçisi kadrosuna başvuruda bulunacak olan adaylar, Sıcak Su Kazan Kalorifer Ateşçi belgesi” ne veya “Katı veya Sıvı yakıt (Doğal gaz) ateşçi belgesine sahip olan adaylar,

– İş Makineleri operatörlüğü kadrosuna başvuruda bulunacak olan adayların Sürücü belgelerine G Sınıfı  ehliyetinin eklenmiş olması gerekmektedir,

– İş Makineleri kadrosu için İş Makineleri operatörlüğünün kullanma sertifikası olması gerekmektedir,

– Şoförlük kadrosu için başvuru bulunacak olan adayların E Sınıfı ehliyete sahip olan adaylar.

– En az ilk öğretim mezunu olmak,

– Eski hükümlü olmak,

Alım Yapılacak Kadrolar:
6 Adet Şöför
4 Adet Meydan ve Çevre İşçisi
1 Adet İş makinası operatörü
1 Adet Aşçı

Zonguldak işçi alımı detayları için tıklayınız.

Bartın işçi alımı detayları için  tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2016 başlıklı makalemizde Askeri Personel Alımı, Askeri Personel Alımı 2015 ve Askeri Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.