Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2015

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2015

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü 15 Haziran 2015 tarihinde eski hükümlü personel alımı için ilan yayınladı. Başvurular  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne  19 Haziran 2015 – 29 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

4857 sayılı İş Kanununun 30. maddesine göre, kontenjan dahilinde çalışan işçi sayısının % 2’si oranında “eski hükümlü” işçi çalıştırmak zorundadır. Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Zonguldak ili için toplam 12 işçi istihdam edilecektir.

Meydan Çevre İşçisi olarak 5 kişi istihdam edilecek. Başvuru için “Sıcak Su Kazan Ateşçi” belgesine, Şoför olarak 6 kişi istihdam edilecek. Başvuru için “E Sınıfı Şoför Ehliyetine, İş Makineleri Operatörü olarak 1 kişi istihdam edilecek. Başvuru için Sürücü Belgesine G SINIFI ehliyetinin işlenmiş olması ve İş Makineleri Operatörlüğü Kullanma Sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bartın ili için 1 kişi şoför, 2 kişi Meydan ve Çevre İşçisi olarak alınacaktır. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.