Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alım İlanı 2016

23 Aralık 2015
Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alım İlanı 2016 için yorumlar kapalı
Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alım İlanı 2016

Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye şeker fabrikaları müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda Türkiye Şeker Fabrikaların’da görevlendirilmek üzere 8. derece 6 müfettiş yardımcısı alımı yapılacagı duyurulmuştur. Türkiye Şeker Fabrikalarına alımı yapılacak personellere 30 ocak 2016 tarihinde yazılı sınavla belirlenecegi ilan edilmiştir. Sınav Ankara Şeker Fabrikası Etimesgut Tesislerinde sineme salonunda gerçekleştirilecektir. Sizde belirtilen şartları taşıyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz.

SINAVA KATILIM  ŞARTLARI

1) Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı niteliklere haiz olmak,

2) Sınavın yapıldığı (30 Ocak 2016) tarihte 35 yaşını doldurmamış olmak,

3) İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat, Siyasal, Hukuk Fakülteleri veya muadili yerli ve yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmak,

4) ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının birinden A Grubu KPSSP 35 bölümünden 70 ve daha üzeri puan almış ilk 120 aday içerisinde bulunmak (Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların sayısının 120 kişiden fazla olması halinde, puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere ilk 120 aday giriş sınavına alınacak olup 120. aday ile eşit puan alan tüm adaylar da sınava çağrılacaktır),

5) Sağlık durumları her türlü iklimde görev yapmaya, çeşitli yolculuk şartlarında çalışmaya elverişli olmak gibi koşullardır.

 Sınav Tarihi ve Saati: Yazılı sınav 30 Ocak 2016 tarihinde 09:30 – 16:30 saatleri arasında yapılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Kömür İşletmeleri Lise Mezunu İşçi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde İş makinası Operatörü Alım İlanı 2016, İşçi Alım İlanı 2016 ve Kömür İşletmeleri İşçi Alım İlanı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.