Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Petrolleri Sözleşmeli Engelli Personel Alımı İlanı 2015

Türkiye Petrolleri Sözleşmeli Engelli Personel Alımı İlanı 2015

Türkiye Petrolleri Sözleşmeli Engelli Personel Alımı İlanı 2015

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye Petrolleri A.O.bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Engelli personel alıyor. Sizde Türkiye Petrolleri A.O.bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adaylarda Aranan Şartlar

Engelli olmak,
Üniversitelerin, işletme, iktisat, hukuk, muhasebe veya maliye bölümünden mezun olmak,
KPSS sınavına katılmış olmak,
Askerlik ile ilişiği bulunmamak,
Zihinsel ya da ruhsal engelli olmamak,
İşitme kaybı yüzde 70’den fazla olmamak.

İlanın detayları için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde Devlet Personel Başkanlığı, personel alımları ve Türkiye Belediyeler Birliği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Petrolleri Sözleşmeli Engelli Personel Alımı İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.