Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Petrolleri 10 Adet İşçi Alımı Yapıyor 2016

Türkiye Petrolleri 10 Adet İşçi Alımı Yapıyor 2016

Türkiye Petrolleri 10 Adet İşçi Alımı Yapıyor 2016

Türkiye Petrolleri bölge müdürlüğü Adıyaman ilinde görevlendirilmek üzere 10 adet daimi işçi alımı yapacagını duyurdu. Alım yapılacak daimi işçiler Sondajcı olarak görevlendirilecektir. TPAO ilanı işkur ve devlet personel başkanlığı aracılıgı ile duyurdu. Sizde aranan şartları karşılıyorsanız Türkiye Petrolleri bölge müdürlüğü işçi alım ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kimler TPAO Bölge Müdürlüğü Adıyaman İşçi Alım İlanına başvurabilecek ? Adıyaman İşçi Alım İlanına Kimler Başvuruda Bulunabilir ? TPAO Bölge Müdürlüğü Adıyaman Daimi İşçi Alım Sınavı Ne Zaman ?

İşçi alımları İşkur tarafından yapılacaktır.

İlanın Tam Metni :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?48e9ef8f-e824-486d-aabf-66c4b254fda1

Bir önceki yazımız olan Ziraat Katılım Bankası 200 Servis Görevlisi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları, Banka Sınavları 2016 ve Servis Görevlisi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Petrolleri 10 Adet İşçi Alımı Yapıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.