Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Denetçi Yardımcısı Alımı 2016

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Denetçi Yardımcısı Alımı 2016

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu 7 Sağlık Denetçi Yardımcısı Alımı

Sağlık Bakanlığı  İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu personel alıyor. Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu personel ihtiyaçlarını gidermek için 7 adet sağlık denetçi yardımcısı pozisyonu için personel alınacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adayların Eczacılık Fakültesi, Kimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Kimya
Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE İSTENİLEN BELGELER

Adayların, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi internet adresinde (www.titck.gov.tr) ilan edilen Sağlık Denetçi Yardımcılığı Sınav Başvuru Formunu açık ve eksiksiz olarak doldurup, formun ıslak imzalı çıktısını, aşağıda istenen belgeler ile birlikte Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:5 P.K. 06520 Çankaya/ANKARA adresine posta/kargo veya hafta içi 09:00-18:00 mesai saatleri arasında şahsen (Giriş kat Evrak Birimine) teslim etmeleri gerekmektedir

23Sizde Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumun da uzman yardımcısı olarak çalışmak istiyorsanız bu ilana ait gene ve özel şartları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. ilanın tam metni için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Personel Alımı ve İTKİB memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.