Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM) Personel Alımı 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM) Personel Alımı 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi Personel Alımı 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi personel alım ilanı yayınladı. Türkiye İhracatçılar Meclisi personel ihtiyaçları kapsamında topma 9 adet sözleşmeli personel istihdamı yapacağını duyurdu. Türkiye İhracatçılar Meclisin de çalışmak isteyenlar haberimizin devamını inceleyerek başvuruda bulunabilirler.

Türkiye İhracatçılar Meclisi şubat ayında vermiş olduğu ilanda kadrosunda ihtiyaç duyduğu bazı pozisyonlar için sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Alım yapılacak olan personel sayısını 9 olarak veren Türkiye İhracatçılar Meclisi bu personellerin Uzman yardımcısı olarak işe alınacakları bilgisini vermiştir. Alımı yapılacak personeller Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yapılacak sınav sonuçlarına göre işe alınacaklardır.

İş başvurusu yapmak isteyen adaylardan istenen genel şartlar şu şekildedir.

GENEL NİTELİKLER:

– 35 Yaşını doldurmamış olan adaylar,

– 18 yaşından küçük olmayan adaylar,

– Askerlik görevini yerine getirmiş olan adaylar,

– T.C. vatandaşı olanlar,

– İlanın tam metninde verilen eğitim tablosundan ilgili üniversitelerden 4 yıllık mezun olan adaylar,

– Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

– Herhangi bir adli sicil kaydı olmayan adaylar,

Genel nitelikler bu şekilde verilmiştir. Fakat iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımda verilen ilanın tam metnini okuyarak başvurularını yapabilirler.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İş Talep Formu İçin Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı eleman alımı ve Sağlık Bakanlığı personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.