Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Sözleşmeli Personel Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 10 Adet sözleşmeli avukat alıyor. Sizde Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU TARİHİ, ŞEKLİ VE YERİ
Giriş sınavı başvuruları 30/11/2015 tarihinde başlayacak 11/12/2015 tarihi mesai bitimi (saat 17:30) itibariyle sona erecektir. Adaylar, atama yapılacak birimlerden yalnızca birine başvurabilecektir. Başvurular, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Kat:16 No:12  Çankaya/Ankara) veya www.teias.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına yapılacaktır.
Posta ile yapılan başvurularda IV. bölümde istenilen belgelerin son başvuru tarihine kadar yukarıda belirtilen adrese ulaşması şarttır. Başvuru süresi içinde yapılmayan başvurular ve postadaki gecikmeler dikkate alınmaz.
Başvuru formu ve ekli belgelerin incelenmesi sonucunda aranan şartları taşıyan adaylar, giriş sınavı duyurusunda belirtilen KPSSP3 puanı en yüksek olan adaydan başlamak ve atama yapılması planlanan birim kadro sayısının beş katını geçmemek üzere birim bazında bir sıralamaya tabi tutulacaktır. Son sıradaki adayın aldığı puanla aynı puana sahip adaylar da giriş sınavına katılabilecektir. Giriş sınavına girmeye hak kazananların isimleri, sınava giriş
gün ve saatleri KPSSP3 puanları ile birlikte Teşekkülün internet sitesinde yayımlanacak, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?bbd2bda5-66fa-484e-86cb-69cf8d8a3c83

 

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Personel Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Maaşları 2016, Sağlık Teknikeri Alan Kurumlar ve Sivas Cumhuriyet Universite Hastanesi Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Sözleşmeli Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.