Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı 2015

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı 2015

Türkiye Belediyeler Birliği 16 Haziran 2015 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. TBB Avukat, Tercüman ve Yazılım Mühendisi ünvanlarında toplam 8 işçi istihdam edecektir. Türkiye Belediyeler Birliği personel alımı başvuruları 29 Haziran 2015 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda yapılacaktır.

Bütün kadrolar için 35 yaşından gün almamış olmak, KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak ve Üniversite mezunu olmak şart.

Avukat olabilmek için: Hukuk Fakültesinden mezun olmak, Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az 50 puan almak, Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak şart.

Tercüman olabilmek için: Tercüman Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim
veren herhangi bir lisans programından mezun olmak. Yabancı Dil Sınavından (YDS) (Arapça) en az (B) düzeyinde 80 puan almış olmak şart.

Yazılım Mühendisi olabilmek için: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Java Platformunda en az (iki) yıl uygulama geliştirmek olmak, Web teknolojileri (HTML, CSS, Javascript, Ajax, JQuery) konularında uygulama geliştirmiş olmak, Web tabanlı program geliştirme tecrübesine sahip olmak. Yabancı dil tercih sebebidir.

İlan Metni ve Tüm Detaylar İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.