Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alım İlanı 2015

Türkiye Belediyeler Birliği  İşçi Alım İlanı 2015

Türkiye Belediyeler Birliği  İşçi Alım İlanı 2015

Merhaba değerli okurlarımız 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 6 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR
1-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personel
Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,
2-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.
3-) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.
4-) Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.
5-) Başvurular, 07-16 Ekim 2015 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne
şahsen veya elektronik ortamda “ www.iskur.gov.tr ” internet adresi üzerinden yapılacaktır.

İlanın detayları için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Sao Paulo Başkonsolosluğu Sözleşmeli Sekreter Alımı başlıklı makalemizde Dışişleri Bakanlığı Personel Alımı, dışişleri bakanlığı sözleşmeli personel alımı ve sao paulo başkonsolosluğu sekreter alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.