Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Telekom Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015

Türk Telekom Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015

Türk Telekom İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Ülkemiz’in dev şirketi Türk Telekom’un hizmet alımı yaptığı aşağı kuruluşlarından AssisTT 465 kişiye iş fırsatı sağlayacağı ilan etti . AssisTT firmasının en fazla Kırıkkale şehrinde alım yapacağı belirtildi. Kırıkkale’de 50 kişiye iş fırsatı sunacak  olan AssisTT, toplamda 465 kişiye isdihdam sağlayacak . Kuruma hizmet veren AssisTT Çağrı Merkezi Türkiye genelinde 21 il ve 24 ayrı lokasyonda ofisleri bulunuyor . Tahmini 10 bin çalışanı ile Türk Telekom ve Avea için hizmet veren firma yeni çalışma arkadaşları arıyor.

 

AssisTT firması başta Türk Telekom ve Avea firmalarına modern ve son teknoloji ile çağrı merkezi hizmeti veriyor. Profesyonel bir sistemde tüketiciye ulaşan AssisTT firması 120 kişiyi çalıştırdığı Kırıkkale çağrı merkezi için 50 kişi işe alacak.

2 yıl içerisinde tam 9 adet çağrı merkezi kuran AssisTT firması, toplamda 5 bin 500 kişiye de isdihdam sağladı. AssisTT firması ihtiyaçlar arttıkça yeni çalışma arkadaşları işe almaya devam ediyor.

– AssisTT kariyer portalı olan assisttkariyerim.com üzerinden ya da İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İşte AssisTT çağrı merkezi ilanı için aranan şartlar

– 18 – 35 yaş arasında olmak,

– En az lise mezunu olmak,

– MS Office programlarına fazlasıyla hakim olmak gerekiyor.

Türk Telekom Çağrı Merkezi iş başvurusu için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.