Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı 2015

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı 2015

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı

Türk Standardları Enstitüsü  bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Uzman Yardımcısı alıyor. Sizde Uzman Yardımcısı  bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Türk Standardları Enstitüsü (TSE) personel alım ilanı yayınladı. TSE 14 personel alacak. TSE 14 tane tam zamanlı dış inceleme uzmanı alımı yapacağını ilan etti . TSE açık pozisyon olan müdürlüklerinde 14 Dış İnceleme Uzmanı görevlendirileceğini ilan etti .

Türk Standardları Enstitüsü 14 Uzman Yardımcısı alacağını ilan etti .

TSE 8 kişi Uygulama Geliştirme Uzmanı (. NET ) alım ilanı yayınladı. TSE personel alım duyurusunda bulunan bir takım şartlar şöyle sıralanıyor. Adayların üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümü mezunu olması ve en az 3 (üç) yıllık tecrübeye sahip olmaları gerekiyor .

Başvuru İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.