Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı 2016

Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı 2016

TPE Personel Alımı 2016

Türk Patent Enstitüsü personel alımı yapıyor. 3 Şubat 2016 tarihinde Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan duyuruda personel alımı yapacağını bildirmiştir. Türk Patent Enstitüsü bünyesindeki boş kadrolar için 9 kişilik personel alımı yapacaktır. Patent ve marka uzmanı olarak yetiştirilecek personeller KPSS puanına göre alınacaktır. Ayrıca alım yapılacak personeller için Türk Patent Enstitüsü tarafından sözlü sınav yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,

2) En az dört yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının Tablo-1’de belirtilen bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,

3) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından; (A) grubu kadrolar için 05-06 Temmuz 2014 veya 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS) Tablo-1’de belirtilen puan türlerinden asgari puanı almış olmak,

4) Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Denetçi Yardımcısı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Memur Alımı 2016, Memur Alımları 2016 ve memurler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.