Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Hava Yolları İş Başvurusu Yapmak

Türk Hava Yolları İş Başvurusu Yapmak

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları

Ülkemizde havacılık sektöründe iş arayanlara iyi haber ! Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen (THY), kabin memuru,Hostes, ve diger açık pozisyonlar için personel arıyor. Sektörde çalışmak isteyenlerin ilk tercihleri olan THY, bünyesinde görevlendirdiği personellere sağladığı sosyal imkanlar ve dolgun maaş nedeniyle tercih ediliyor. Havacılık sektöründe çalışmak isteyenler için merakla takip edilen Türk Hava Yolları sürekli yeni iş ilanları ile kadrosunu genişletiyor. Türk Hava Yolları  son yayınladığı ilanlarla tekniker ve kabin memuru arıyor.Türk Hava Yolları , resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda tecrübeli bay ve bayan kabin memuru alımı yapacağını açıkladı. Türk Hava Yolları ’nin yeni iş ilanı ve adaylarda aranan özellikler, başvuru yolları ilanda belirtiliyor…

Genel Koşullar

T.C. vatandaşı olmak

01/01/1975 ile 31/12/1995 tarihleri arasında doğmuş olmak

En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.)

İyi derecede İngilizce bilmek

Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Son iki yıl içerisinde bir havayolunda en az 6 ay Kabin Memuru olarak görev yapmış bulunmak

Sağlık ve Fiziki Koşullar

Bayanlar için 160-180 cm. arası erkekler için 165-190 cm arası boya sahip olmak.(Boy-kilo orantılı olmalıdır.)*

Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları ve raporlarını THY A.O. Sağlık Müdürlüğü işyeri hekimlerine onaylatmaları gerekmektedir.)

Üniforma giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak

Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak. (Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır.)

Başvuru Şekli

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir.

THY İş Başvurusu İçin Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Hava Yolları İş Başvurusu Yapmak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.