Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜPRAŞ Personel Alımı 2016

TÜPRAŞ Personel Alımı 2016

TÜPRAŞ  Personel Almaya Devam Ediyor

Koç Holding’in en gözde şirketlerinden olan Tüpraş her yıl olduğu gibi bu yılda düzenli olarak personel alımını gerçekleştirecektir.  Ancak işçi alımına geçmeden önce istemiş oldukları şartları biliyor ve o şartlara uygun nitelikte oluyor olmalısınız. Beyaz yakalı ve mavi yakalı olmak üzere personel alımı yapan Tüpraş, bünyesinde 6 binden fazla personel çalıştırmaktadır.  Türkiye Petrol Rafinelerinin kısaltılması olarak karşımıza çıkan Tüpraş sektörde 32 yıldır hizmet vermektedir. Bu hizmetlerini Kocaeli merkezli olarak sürdürüyor ve ülkesinin kalkınmasına geniş çaplı olarak katkı sağlıyor. Tüpraş 2016 personel alımı için kendi sitelerinden iletişim formunu kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

TÜPRAŞ İşçi Alımı 2016

Tüpraş Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer aldığı için alacağı işçilerin teknik bilgilerini de göz önünde bulunduruyor. Bu yüzden 2016 yılı Tüpraş işçi alımını özellikle daha dikkatli şekilde yürütüyor ve tercihen tecrübeli kişileri bünyesine dahil ediyor.  Beyaz yakalı ve mavi yakalı olarak ayrı ayrı alınan işçiler belirtildikleri şekilde başvurularını yapıyorlar ve Tüpraş’ın şartlarını kabul etmiş oluyorlar. Beyaz yakalı pozisyona başvurmak için; üniversitelerin lisans veya lisans üstü bölümlerini bitirmiş olmalısınız. Ayrıca bir dil bilme zorunluluğu da vardır. Mavi yakalı pozisyona başvurmak için ise; teknik lise veya herhangi bir meslek lisesini bitirmiş olmalısınız.

TÜPRAŞ İş İlanları

Her türlü iş ilanlarını bulabildiğiniz sayfamız 2016 yılının tüm yeni iş olanaklarını da sizler için araştırıp bünyemize ekliyoruz. Bu yüzden Türaş ile çalışmak isterseniz sayfamızda Tüpraş iş ilanları kısmından veya kendilerinin internet sayfalarından  başvuru yapabilirsiniz. İlk olarak işe alackları grup tecrübeli ve belli bir teknik bilgiye sahip olan kişilerdir. Ardından ihtiyaç devam ettiği sürece yetiştirilmek üzerede elaman alımı yapacaklardır.

facebook beğenme

Bir önceki yazımız olan Sosyal Güvenlik Kurumu 510 Personel Alacak başlıklı makalemizde Iş Ilanları, SGK Personel Alımı ve sosyal güvenlik denetmen yardımcılığı alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TÜPRAŞ Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.