Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

TUBİTAK SAGE 140 Personel Alacak!

TUBİTAK SAGE 140 Personel Alacak!

TUBİTAK SAGE 140 Personel Alımİlanı 2015

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) bugünlerde birçok pozisyon için memur, işçi statüsünde personel alımı yapmak üzere ilanlar yayınladı. Türkiye’de bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmalarına imza atak prestijli kurum olarak tanınan TÜBİTAK yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Kurumun Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) içinde ğpersonel alım ilanı yayınlandı. SAGE Belirli Süreli Proje Personeli Alım İlanı yayınlanan kurumda çalışmak isteyenler, şartları inceleyerek bu ilana başvuru yapabilir.

13 Mayıs 2015 Tarihinde Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü SAGE personeli alım ilanı yayınlandı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu SAGE Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü en az önlisans ve lisans mezunu personeller alaağını duyurdu. ADaylarda KPSS şiartı aranmayacak. Ancak istenen kadroların kendi özel şartları bulunuyor. SAGE personeli alımı için ilanı inceleyerek, başvuru süresince başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular kurumun internet sitesi üzerinden, online olarak yapılacaktır. Başvuruda istenen belgelerin sisteme yüklenmesi ile 27 Mayıs 2015 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir.

TUBİTAK personel alım ilanında herhangi bir KPSS şartı olmadığı, her kadro için ayrı ayrı aranan özel şartlar ilanlarda belirtilmiştir.

En az Önlisans mezunlarının başvurabileceği ve 29 kişinin istihdam edileceği ilana ulaşmak için Tıklayınız.

En az Lisans mezunlarının başvurabileceği ve 111 kişinin istihdam edileceği ilana ulaşmak için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.