Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi İşçi Alım İlanı 2016

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi İşçi Alım İlanı 2016

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi İşçi Alım İlanı 2016

Merhaba değerli okurlarımız.Marmara Araştırma Merkezinin sunucu ve sistemleri, ağ cihazları ve güvenlik cihazlarının yönetimini yapmak, ihtiyaçlar ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sunucu ve sistem altyapısına, ağ ve güvenlik bileşenlerine yeni cihaz ve sistemler eklemek, bunların kurulum ve yönetimlerini yapmak, sunucu, sistem ve ağ yöneticiliği ile ilgili çeşitli ihtiyaçlar için çözümler üretmek üzere personel istihdam edilecektir.

GENEL KOŞULLAR
a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.
b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
Askerlığini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için), Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.
Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut alfa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve atım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’l’ük sistemdeki notlar, Y“ükseköğretim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’l”ük Sistemdeki Notların 100’l”ük Sistemdekf Karşılıkları Tablosu” esas alınacak 4’l“ük sisteme dönü” ştürülecektir).
Aşağıdaki şartı sağlıyor olmak;

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan ÇSGB Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Personel Alımları, Bakanlık Personel Alımı ve Kamu Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi İşçi Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.