Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜBİTAK BİLGEM Proje Personeli Alımı 2016

TÜBİTAK BİLGEM Proje Personeli Alımı 2016

TÜBİTAK BİLGEM Proje Personeli Alımı 2016

TÜBİTAK BİLGEM, personel alıyor. TÜBİTAK BİLGEM, bünyesinin çalışan ihtiyaçlarını gidermek için 23 Şubat 2016 tarihinde personel alımı için ilan yayınlamıştır. BİLGEM bünyesinde istihdam edilecek personelin bilgi sistemleri denetimlerini ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlara göre yapabilecek, dökümanları uygun hazırlayabilecek, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilecek 1 adet Kocaelin’de görev yapabilecek 1 adet Ar-Ge personeli alınacaktır.

TÜBİTAK BİLGEM, başvuru yapmak isteyen adaylar için bazı genel ve özel şartlar belirlemiştir. Sizde TÜBİTAK BİLGEM, bünyesinde çalışmak istiyorsanız detayları ayrıntılı şekilde inceleyiniz.

Adaylarda Aranacak Özel Koşullar:
a) Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.
b) Alanında en az 3 (üç) yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.
c) Adayın aşağıda belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir.
♦ BT denetim tecrübesine sahip olmak,
♦ISO 27001/COBIT/SOX/PCI DSS konularında bilgi sahibi olmak,
♦BTK / ETSI / CWA / İlkeler Tebliği vb. regülasyonlarla ilgilenmiş olmak,
♦PKI, zaman damgası, elektronik imza, kriptoloji konularıyla ilgilenmiş olmak,
♦İşletim sistemleri, veritabanı, uygulama ve ağ güvenliği, yazılım geliştirme süreçleri TCP/IP, web güvenliği, saldırı tespit ve engelleme sistemleri konularında bilgi sahibi olmak,
♦BGYS denetimlerinde bulunmuş olmak,
♦CISA ya da CISSP sertifikalarından birine sahip olmak.

ialanın tam metnini okumak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi, Giresun Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı 2016 ve Giresun Üniversitesi Taban ve Tavan Puanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TÜBİTAK BİLGEM Proje Personeli Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.