Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Trt Genel Müdürlüğü 350 Personel Alımı Yapıyor

Trt Genel Müdürlüğü 350 Personel Alımı Yapıyor

Trt 350 Personel Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız TRT Genel Müdürlüğü personel alımı için ilanlar ilanlar vermeye başladı. Yapım ve Yayın Personeli olarak 85, Yardımcı Prodüktör olarak 50, Stajer Muhabir 75, Stajyer Spiker 25, Kamera Asistanı 40, Teknisyen olarak 75 kişi  toplamda 350 personel alacaktır.

Tüm Personel alımları için KPSS en az 50 puan almış olmak gerekmektedir. KPSS puanına göre 20 katı aday yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır. Yazılı sınavda 70 puan alarak başarılı olanlar uygulama/sözlü sınava hak kazanacaktır. Ünvan bazlı bölüm şartları aşağıda yer almaktadır.

Yapım ve Yayın Elemanı (1) olarak 15 kişi, Yardımcı Prodüktör (1) olarak 10 kişi, Stajyer Muhabir (1) olarak 15 kişi, Stajyer Spiker olarak 25 kişi, Kamera Asistanı (1) olarak 10 kişi alınacak. Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Yapım ve Yayın Elemanı 85 kişi alımı için Tıklayınız.
Yardımcı Prodüktör 50 kişi alımı için Tıklayınız.
Stajer Muhabir 75 kişi alımı için Tıklayınız.
Stajyer Spiker 25 kişi alımı için Tıklayınız.
Kamera Asistanı 40 kişi alımı için Tıklayınız.
Teknisyen 75 kişi alımı için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluğu Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde Devlet Personel Alımı, İşçi Alımları ve Personel Alınıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trt Genel Müdürlüğü 350 Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.