Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TİKA 15 Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

TİKA 15 Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

TİKA 15 Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı 31 Aralık tarihinde Personel Alımı yapacagını duyurdu. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı TİKA bünyesinin çalışan ihtiyaçları doğrultusunda 15 adet uzman yardımcısı alımı yapacagını duyurdu.

Alım yapılacak personellerin Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca girişi için bazı özel ve genel şartlar vardır. Detaylar şu şekilde….

GİRİŞ SINAVINA KATILMA ŞARTLARI
Giriş  sınavına katılabilmek için aşağıda belirtilen şartlar aranır:
1) 14.07.1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,
2) En az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin yukarıda belirtilen öğrenim dallarından yada bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçinde ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
3) 01/01/2016 tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaĢını doldurmamış olmak. Bu Ģartları taşımayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.
4) Son başvuru tarihi itibariyle 05-06 Temmuz 2014 veya 04-05 Temmuz 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS):
a) Birinci grupta yer alanlar için KPSSP-3 puan türünden en az 75 puan almış olmak,
b) Ġkinci grupta yer alanlar için bölümlere göre aşağıdaki puan türlerinden en az 75 puan almış olmak.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Ocak Ayında Denetmen Yardımcısı Alan Kamu Kurumları, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Maaşları Ne Kadar 2016 ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TİKA 15 Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.