Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY Tasarımcı Alımı 2015

THY Tasarımcı Alımı 2015

THY Tasarımcı Alımı

Türk Hava Yolları tasarımcı alımı yapacagını internet sitesinden duyurdu. İlana istenilen sayıda başvuru yapılana  kadar THY’nin resmi internet sitesinde yayınlanmaya devam edecektir.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar: 

TC Vatandaşı olmak,

01.01.1984 ve sonrasında doğmuş olmak,

Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da muaf olmak,

Üniversitelerin endüstriyel tasarım veya endüstri ürünleri tasarımı bölümlerinden birinden mezun olmak,

15.8.2013 tarihi itabari ile

belgesine sahip olmak.

Başvuru Şekli: 

Adaylar başvurularını ilan yayımlanmaya devam ettiği müddetçe aşağıda verilen adresten online yapacaklardır. İnternet dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için tıklayınız 

İlan metni ve detaylar için tıklayınız 

 

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

THY Tasarımcı Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.