Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY Personel Alımı 2016

THY Personel Alımı 2016

THY Personel Eleman Alımları 2016

Her yıl binlerce insana iş imkanı sağlayan Türk Hava Yolları kurumunun alacağı personellerde görmek istediği nitelikleri açtığı ilanlarla bildirdiği ve her pozisyonda farklı nitelikler talep ettiği görülmekte. Genel anlamda maaş ve çalışma şartlarının güzel olduğu bir kurum olması insanların yoğun bir ilgi göstermesine neden olmakta. Binlerce insanın THY bünyesinde açılacak personel ilanları takip ettiği ve ilanların açılmasıyla birlikte insanlara duyurduğu biliniyor. Ülkemiz şartlarında ciddi maaşların verildiği bir kurum olması bu aşamada insanların dikkatini çekmesini sağlamıştır.

THY İşçi Alımı 2016

Bay – bayan kabin memuru ve daha pek çok pozisyonda zaman zaman ihtiyaçlarını bildiren ve çalışma şartlarını da yapacağı alım öncesinde ifade eden Türk Hava Yolları kurumunun belli başlı nitelikler aradığı görülmekte. Genel anlamda çalıştıracağı personellerde aradığı niteliklerin en az lise mezunu olması, yabancı dilinin bulunması, adli sicil kaydının temiz olması, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak gibi şartları bulunmak.  Alımın yapılacağı pozisyona göre çeşitli şartlar ilave edilip eksiltilse de genel anlamda her personelde aradıkları özelliklerin bunlar olduğunu söylemek mümkün. Örneğin; kabin memuru alımında İngilizce’nin yanı sıra farklı bir dilinde şart olarak koyulduğu dikkat çekmekte. Ayrıca; bazı doğum tarihi aralığında doğulmuş olması şartı ile yaş sınırları da konulabilmekte.

THY İş İlanları

İnternet siteleri aracılığıyla Thy iş ilanlarını çok rahat bir şekilde takip etmeniz mümkün. Bu bakımdan oturduğunuz yerden zaman zaman araştırmalar yapmanız belirli platformları takip etmeniz gerekiyor.

Türk Hava Yolları Personel Alımı 2016

Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak isteyen personellerin 2016 yılı içerisinde takip edecekleri platformlar aracılığıyla personel ihtiyacını duyuran kurumdan bilgi sahibi olması ve başvuru tarihini geçirmeden başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmekte. İhtiyaç duyulan pozisyonda belirtilen şartları taşımanız gerek sizin gerekse kurumun vakit kaybı yaşamasının önüne geçecektir. Bu bakımdan tüm şartlarını taşıdığını pozisyonlara başvuru yapmanız gerekiyor.

facebook beğenme

Bir önceki yazımız olan MNG Kargo Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde İş İlanları 2016, MNG kargo güncel iş ilanları ve MNG Kargo İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

THY Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. kadir enül dedi ki:

    5 yabancı dil biliyorum 1992 doğumluyum thy de çalışmak istiyorum tel

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.