Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alım İlanı 2016

TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alım İlanı 2016

TEİAŞ İşçi Statüsünde 82 Elektrik Teknikeri Alım İlanı

TEİAŞ bünyesindeki elektrik teknisyeni ihtiyaçlarını karşılamak üzere işçi statüsünde daimi personel alımı yapıyor. Türkiye elektrik iletim a.ş. alım yapacağı elektrik teknikerleri nin Meslek Yüksekokullarının Elektrik; Elektrik Enerjisi Üretim, İletim, Dağıtım bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir. İşe alınacak çalıştırılmak istedikleri şehirler alt kısımda verildiği gibidir. Başvuru yapmak isteyen adayların Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 22.02.2016 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

ÜNİTENİN ADI

İLİ

ADET

İşletme Dairesi Başkanlığı Ankara

2

1.Bölge Müdürlüğü-İSTANBUL İstanbul

16

3.Bölge Müdürlüğü-İZMİR İzmir

16

10.Bölge Müdürlüğü-SAMSUN Samsun

16

15.Bölge Müdürlüğü-ERZURUM Erzurum

16

18.Bölge Müdürlüğü-ADANA Adana

16

TOPLAM

82

Bir önceki yazımız olan TEİAŞ Genel Müdürlüğü 111 İşçi Statüsün'de Teknisyen Alıyor başlıklı makalemizde TEİAŞ 111 daimi işçi alımı, TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alımı ve TEİAŞ işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.