Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tapu ve Kadastro KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor 2016

Tapu ve Kadastro KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor 2016

Tapu ve Kadastro KPSS Şartı Olmadan Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. 14 Mart tarihinde verilen ilanda bünyesinin çalışan ihtiyaçları doğrultusunda bünyesinde boş olan 2 pozisyona sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını ilan etti. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile verilen ilanda Adaylar için KPSS şartı istenmeyecek olup Yazılı sınav ile birlikte bir Mülakata Tabi tutulup başarılı olan adaylar işe alınacaktır. Sözleşmeli olarak istihdam edilecek personeller Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti pozisyonunda işe alınacaklardır.

Başvuruda yapmak isteyenler için istenilen şartlar ve başvuru bilgileri şu şekildedir;

GENEL ŞARTLAR
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
b) Başvuruda bulunacak adaylar hakkında, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-1 inci maddesindeki; Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden
itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmü doğrultusunda işlem tesis edilecek olup bu kapsamda bulunanların başvuruları kabul edilmeyecektir.
c) Ülke genelinde çalıştırılmayı; Ulusal ve uluslararası yapılacak tüm uçuşlarda
görevlendirilmeyi kabul etmek,
ç) Atanmak istediği unvanla ilgili ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer
nitelikleri taşımak,
d) Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak
mülakat (sözlü sınav) sonucu atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)
e) Verilen görevle ilgili 7/24 zaman esasına göre çalışmayı kabul etmek,

İlan ile ilgili metni buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İLKSAN 10 Adet Büro Personeli Alıyor 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve 2016 nisan ayı memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Tapu ve Kadastro KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.