Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SYDV İstanbul Sultanbeyli Personel Alımı 2015

SYDV İstanbul Sultanbeyli Personel Alımı 2015

SYDV İstanbul Sultanbeyli Personel Alımı 2015

22 Haziran 2015 Tarihinde SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İstanbul Sultanbeyli Personel Alacağını Duyurdu

İstanbul Sultanbeyli SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 22 Haziran 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak toplam 2 kişi istihdam edilecektir. Son başvuru tarihi olarak 3 Temmuz 2015 belirlenmiştir.

Toplam 2 ilan bulunmaktadır. İlk ilan şartları şöyle: Bilgisayar ofis programlarını kullanabiliyor olmak. Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. En az b sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesi alacağını taahhüt etmek. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

İkinci ilan şartları şöyle: Bilgisayar Ofis programlarını kullanabiliyor olmak. Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren psikoloji bölümlerinden mezun olmak. En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesini alacağını taahhüt etmek. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.