Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

SDÜ Sözleşmeli Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastane Başmüdürlüğünde görev almak üzere ve bu alınacak kişilerin ücretleri özel bütçe tarafından ödenmek şartı ile Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan bilgiler ışığında Kamu Personeli Seçme sınavı 2016 B Grubuna katılmış olmak koşulu ile belirli noktalara sözleşmeli personel almaktadır. Kırk adet Hemşire, iki adet fizyoterapist, on üç adet diğer sağlık personeli alacaktır. Bunların ücretleri özel bütçeden karşılanacaktır. Alınacak her bir birey Üniversite Başhekimliğinde görev almış olacaktır.

Bu başvuru sürecinde her zaman her başvuru da olduğu gibi genel bazı kıstaslar bulunmaktadır. Bunlar: başvuruda bulunacak kişilerin 657 Devlet Memurları Kanununun 48. mad. Aykırı olmamak, KPSS sınavına girmiş olmak burada lisans mezunları için KPSSP, ön lisans için ise KPSSP) puan türleri etkili olacaktır. Ayrıca buraya başvuracak adaylar bir sosyal güvenlik yardımı alamamış olmalıdır. Fesih hakkını tek taraflı olarak kullanan adayların bir yıl süre ile Kamu da görev alması engellenmektedir. Bu başvuru sürecinde yalan ir bilgi paylaşılması üzerine bu kişiler adına gerekli olacak yasal işlem hemen başlatılacaktır. Çünkü kimsenin yalan söyleme ve yalan ile devlet kurumunu oyalamaya hakkı bulunmamaktadır.

Burada başvuru esnasında istenilen belgeler sıralanmıştır:

Başvuru formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesi fotokopisi, 2016 KPSS (b) sınav sonuç belgesi, mesleki tecrübe belgesi (SGK hizmet dökümü), perfüzyonist yetki belgesi (sağlık bakanlığı onaylı). Gazete ilan verildikten sonra söylenen süre 15 gündür. Bu süre aynı gün içerisinde mesai saatlerinde internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan başvuru formu ile yapılmalıdır. Başvurular hiçbir şekilde posta üzerinden kabul edilmeyecektir çünkü başvuruların şahsi yapılması önemlidir. Eğer başvuru süreci son günü tatile denk gelirse süreç tatilin bitiminin ardından mesai saatlerinin sonuna kadar devam edecektir. Burada çalışmaya hak kazanan kişiler KPSS puanı sonucuna göre belirli bir listeye getirilecek ve bunun için kazanan kişilere gerekli zaman dâhilinde başvurularını tamamlamaları için süre verilecektir bu süreçte her bir aday güvenlik soruşturmasından geçecektir.

Başvurunun detayları için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Gemi Adamı Olarak Çalışmak başlıklı makalemizde gemi adamı iş başvurusu 2017, gemi adamı olarak çalışmak ve gemiadamı iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. süleyman dedi ki:

    iş yokjtur baNA İŞE İHTİYACIM VAR
    BENİ ARAYIN

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.