Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alım İlanı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi yapmış olduğu duyuruda 86 adet işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak 86 işçi 3 aylık geçici işçi statüsünde alınacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı 2016 yılında 3 aylık süre ile üniversitenin teknik işlerinde çalıştırılacaktır. Bu ilana başvurmak için ekte verilen formu incelemeniz gerekmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alım Başvuruları 17 şubatta sona erecektir. Sizde bu ilana başvuru yapmak istiyorsanız ekte bulunan formu inceleyebilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Bilişim Personeli Alımı, bilişim personeli alımı 2016 ve gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.