Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı 2016

Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı 2016

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 28 Aralık tarihinde yaımladıgı ilanda sözleşmeli personel alımı yapacagını duyurdu. Bakanlığa toplamda 12 adet bilişim personeli alımı yapılacak. Sizde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için bazı özel ve genel şartlar bulunmaktadır sizde bu şartları yerine getiriyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER)
a) Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları haiz olmak,
b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler)

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?842ede20-6a77-4ea8-9373-d5f23bf170bc

Bir önceki yazımız olan Türkiye Vagon Sanayi Ortaögretim Mezunu 27 İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde işbilgisi, İşçi Alımları 2016 ve İşçi Alımları Nezaman hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.