Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Pilot Alımı 2016

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Pilot Alımı 2016

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Pilot Alımı 2016

Ülkemizde havacılık kurumu olarak hizmet veren Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 25 Ocak tarihinde verilen ilana göre bünyesinde bulunan boş pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurmuştur. Personel alımı yapılacak pozisyonlar şu şekilde verilmiştir. helikopter ve uçak  pilotu, bakım teknisyeni, helikopter makinisti, ve uçuş teknisyeni alacağını duyurdu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü alacağı personeller için her pozisyon için ayrı ayrı şartlar talep etmektedir. Toplam alınacak personel sayısını 23 olarak veren kurum, Alım yapacağı personellerde tecrübe ve pozisyonuna göre ücret vereceğini açıklamıştır. Tecrübe sahibi olmayan pilotların maaş oranı 11.390 TL olarak belirtilmiştir. Makinis maaşlarıda 6 bin 815 Lira olarak belirlenmiştir. Bu ilanlara başvuru tarihi olarak 25 ocak ile 8 şubat 2016 tarihleri belirtilmiştir.

1. Başvurular “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A 06570 Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup 25.01.2016 tarihi saat 09:00’da başlayıp 05.02.2016 Cuma günü saat 16:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
2. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.
3. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki Hizmet Sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır.
4. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde BOTAŞ, BOTAŞ 2016 işçi alımı ve BOTAŞ Ağrı işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.