Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şırnak Valiliği 715 Bekçi Alımı 2016

Şırnak Valiliği 715 Bekçi Alımı 2016

Şırnak ve İlçelerine Bekçi Alımı 2016

Şırnak Emniyet Müdürlüğü ve  Taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere toplam 715 bekçi alınacaktır. Alınacak bekçilerin göreve başlayacakları yerler şu şekilde sıralanmıştır. Şırnak Merkezde 2015, Beytüşşebap 30, Cizre 205, Güçlükonak 30, İdil 60, Silopi 155, Uludere 30 olmak üzere toplam 715 bekçi alımı yapılacak ilçeler bu şekilde verilmiştir.

Başvuru şartları ise şu şekildedir.

− Türk vatandaşı olmak,
− İlkokulu bitirmiş olmak,
− Askerlik ödevini bitirmiş olup 30 yaşından yukarı olmamak, (30 yaşından yukarı olmamak kaydı asıl aday listesine girmiş olan istekliler için bekçiliğe giriş sınavı için verilen dilekçenin Valilik / Kaymakamlıklar tarafından İl / İlçe Emniyet Müdürlüklerine / Amirliklerine havale olduğu tarih; yedek aday listesine giren istekliler için adaylığa tayin tarihi göz önüne alınarak hesaplanır.)
− Görevini yapmaya engel olabilecek bir hastalık veya engeli bulunmadığı sağlık kurulu tarafından verilmiş raporlarla tevsik edilmiş olmak,
− Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas veya yüz kızartıcı başka bir liilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,
− 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’nci maddesindeki şartları taşımak,
− Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak,
− Kamu haklarından mahrum olmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet cezası ile mahkum bulunmamak,

Şırnak ve ilçelerine bekçi alım ilanıın tam metni için buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Hakkari Valiliği 244 Bekçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 bekçi alımı, 2016 bekçi alımları ve 2016 nisan ayı bekçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. seyithan dedi ki:

    Beni de ise alırsanız çok sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.