Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SHGM sözleşmeli mühendis alımı

SHGM sözleşmeli mühendis alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), sözleşmeli olarak görevlendirmek üzere mühendis alacak. SHGM sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Mühendis pozisyonu için başvurusu kabul edilen adaylar kurumda sözleşmeli olarak çalışacaklar. Adaylarda aranan şartlar ilanda detaylı olarak yer alıyor. Sivil Havacılık kurumunda mühendis olarak çalışmak isteyenlerin ilan şartlarını okuyarak başvuurlarını yapmakları gerekiyor.

SHGM iş ilanında öne çıkan şartlardan birisi adayların alacakları maaşların tecrübelerine göre değişmesi. İlkanda belirtildiğine göre 5 yıl üzeri mesleki deneyime sahip olan mühendislere 6 bin 247 lira, 2-5 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlara 5 bin 781 lira, 0-2 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlara ise 5 bin 316 lira ücret verilecek.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), İdari Hizmet Sözleşmeli 4 bilgisayar mühendisi, 2 meteoroloji mühendisi almak üzere ilan yayınladı.

SHGM’nin ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Genel Müdürlük, İdari Hizmet Sözleşmeli (İHS) 4 bilgisayar mühendisi, 2 meteoroloji mühendisi olmak üzere 6 mühendis istihdam edecek.

Kurumun Ankara, İstanbul, Antalya ve Nevşehir’deki birimlerinde görevlendirilecek mühendislerden 5 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlarına 6 bin 247 lira, 2-5 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlarına 5 bin 781 lira, 0-2 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlarına ise 5 bin 316 lira ücret verilecek.

İlan şartları taşıyan adaylar, Genel Müdürlüğün http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı “İş Talep Formu” ve istenen belgelerle en geç 5 Haziran saat 16.00’a kadar Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurabilecek.

Güvenlik soruşturmasında sakıncalı bulunan, başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunan veya eksik evrak verdiği tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Hatta yerleştirmeleri yapılsa dahi geçersiz sayılacak. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacak.

İdari Hizmet Sözleşmeli personel alımıyla ilgili her türlü duyuru, Genel Müdürlüğün web adresinde yayımlanacak. Başvuru sahipleri, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamayacak.

Değerlendirmelerden sonra sözlü mülakat tarihi ve mülakata katılmaya hak kazanan adayların bilgileri, Genel Müdürlüğün resmi internet sitesinde duyurulacak

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.